Sen o Erosie zapowiada małe konflikty w stałych związkach, które zakończą się w pomyślny sposób. Jeśli Eros śni się osobie wolnej to powinna szykować się na uczuciową rewolucję! Eros bowiem zapowiada burzliwe przeżycia, emocjonalne wzloty i upadki, które wiele zmienią w życiu śniącego.

Eros w mitologii greckiej jest uznawany za boga miłości i namiętności seksualnej. Jak zatem się domyślasz sen, w którym pojawi się bóg seksu i pożądania będzie zwiastunem czegoś bardzo przyjemnego. Przy interpretacji tego snu, postaraj się zapamiętać jak najwięcej szczegółów. Może się okazać, że we śnie pojawi się nie tylko eros, ale również kochanek, którego pragniesz.

Bóg pożądania może być również zapowiedzią naprawy pożycia małżeńskiego w Twoim obecnym związku.

Całkiem naturalne jest, że osoby, które miały lub maja Romans śnią o swoim kochanku lub erosie. Wynika to głównie z tego, iż osoba ta jest odskocznią od szarej codzienności lub nieudanego związku i budzi w nas ciągłe pożądanie. Dreszczyk emocji, który towarzyszy romansowi w naturalny sposób przekłada się na sny. Często zdarza się, że pomiędzy kochankami istnieje tak silne emocjonalne porozumienie, że nawet po rozstaniu śnią nawzajem o sobie podświadomie się przyciągając. Dlatego bardzo jest prawdopodobne że jeśli śniła/śnił Ci się Twój dawny Kochanek to może znaczyć, że nadal o Tobie myśli.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.