Cudze Dziecko we śnie zapowiada, że ktoś da Co ogromną szansę.

Sen o cudzym dziecku i jego znaczenie według sennika 

Jeśli śniłeś o cudzym dziecku to znaczy, że będziesz mieć możliwość odegrania ważnej roli w wielkim przedsięwzięciu i w zależności od tego jak dużo z siebie dasz możesz osiągnąć sukces, który przekroczy Twoje najśmielsze marzenia.

W niektórych przypadkach taka wizja może symbolizować nieoczekiwane wieści lub odkrycie sekretów. Istnieje szansa, że wkrótce możesz poznać skrywaną prawdę przez Twoich bliskich lub przyjaciół. Nowo nabyta wiedza może zmienić na zawsze Twój światopogląd lub sposób w jaki patrzysz na osoby, których tajemnica dotyczy. Dla osób w związkach może to być też poznanie więcej faktów z życia osoby ukochanej. W tym przypadku natomiast pozwoli wam się jeszcze bardziej zbliżyć i się poznać.

Czy bierzesz ślub lub planujesz założenie rodziny? Sen w takim przypadku może sugerować Tobie, że jesteś gotowa na kolejny etap w swoim życiu. Pomimo wszelkich wątpliwości, które każdy z nas ma, dążysz do stabilności i co raz bardziej przygotowujesz się mentalnie na to co ma przynieść Ci los. Warto także powrócić do tematu rodziny ze swoim partnerem, bo macie teraz dobrą okazję, żeby o tym porozmawiać i zdecydować dalsze kroki działania.

Sen, w którym dowiadujesz się o własnej adopcji – o czym świadczy? 

Co oznacza sen, w którym dowiedziałaś, że jesteś adoptowana? Niekiedy może być to oznaka lęków w rzeczywistości. Masz wiele nierozwiązanych spraw na głowie i czujesz braku wsparcia ze strony najbliższych. Taka sytuacja prowadzi do gorszego samopoczucia, a nawet do depresji. Dla innych osób taka wizja jest oznaką dystansu ze swoimi rodzicami. Ma to szczególne znaczenie dla wszystkich, którzy nie mają najlepszych kontaktów z ojcem lub matką.

Cudze dziecko we śnie może sugerować, że wkrótce Twoje dobre uczynki w rzeczywistości zmienią czyjeś życie na lepsze. Wkrótce może nadarzyć się okazja, żeby komuś pomóc wyjść z trudnej sytuacji lub po prostu udzielić wsparcia psychicznego.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów.