Sen o lampie odzwierciedla oczekiwanie na to, co przyniesie los. Zapalona i oświetlająca otoczenie ciepłym światłem Lampa wróży bardzo dobrze. Twój cel jest jasny już teraz lub lada moment się skrystalizuje. Jeśli widziałeś lampę we śnie to wyraźnie dostrzeżesz jak realizować swoje plany i dążyć do celu. Będziesz pewien co i jak robić by zrealizować swoje zamierzenie.

Sennik ostrzega osoby, które we śnie zbili lampę, przed stagnacją w pracy. Lampa we śnie wskazuje korzystny okres dla śpiącej osoby. Interpretacja snów zwiastuje miłe niespodzianki i niewiarygodne szczęście, które towarzyszyć Ci będą przez jakiś czas. Również wyśniona wizja z lampą informuje o możliwości ujawnienia niekorzystnych przypadków, czyichś strasznych tajemnic.

Młoda dama, która w swoim śnie zapaliła lampę, może oznaczać potrzebę powiadomienia swojego kochanka o uczuciach jakimi go darzy. Marzyłeś o wystrzeleniu lampionów powietrznych? Sennik zwiastuje wybuch romantycznych uczuć między partnerami. Niektóre senniki porównują lampę z męskim narządem płciowym.

Osobom, które śniły o zapalaniu lampy lub latarki we śnie, radzi się nie ukrywać przed problemami i fobiami. Jeśli masz jakiś problem w życiu prywatnym lub zawodowym staw mu czoła! Tak czy inaczej przed tym nie uciekniesz, możesz jedynie odwlekać.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu