Sen o huśtawce wyraża Twoje podejście do przyszłości i tego co nieznane.

Znaczenie snów z motywem huśtawki 

Jeśli śni Ci się, że tracisz kontrolę i huśtasz się za mocno to prawdopodobnie obawiasz się utraty kontroli nad własnym życiem. Jeśli śni Ci się, że bujasz się na huśtawce i sprawia Ci to przyjemność to znaczy, że jesteś osobą, która ma skłonność do ryzyka. Bardzo możliwe, że również lubisz nowe wyzwania.

Jeśli śni Ci się, że tracisz kontrolę i huśtasz się za mocno to prawdopodobnie obawiasz się utraty kontroli nad własnym życiem. Wcale nie musi, to oznaczać, że tak właśnie się stanie. Lecz przez swoje schematy myślowe możesz myśleć, że czekają Cię tylko przykre doznania. Takie postrzeganie rzeczywistości bez wątpienia może być jedną z oznaką depresji lub innych zaburzeń psychicznych, które warto skonsultować z terapeutą.

Jeśli śni Ci się, że bujasz się na huśtawce i sprawia Ci to przyjemność to bez wątpienia znaczy, że jesteś osobą, która ma skłonność do ryzyka i lubi nowe wyzwania. Warto wykorzystać najbliższy czas na realizację planów, które od dłuższego czasu chodziły Ci po głowie. Dzięki determinacji i wsparciu osób najbliższych będziesz w stanie zrealizować wszelkie postanowienia zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Czego jeszcze oznaką może być huśtanie się w marzeniu sennym? 

Dla osób przedsiębiorczych taki sen bez wątpienia może być oznaką, że nadeszła chwila na realizację poważnych inwestycji i rozszerzenie zasięgu rynkowego.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym. Próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu