Ujawniać coś we śnie – taki sen może odzwierciedlać Twoją niechęć do pewnej osoby, z którą masz do czynienia na co dzień. Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym cos ujawniasz to prawdopodobnie masz już dosyć obcowania z nielubianą osobą. Sen o ujawnianiu zapowiada nadchodzące zerwanie toksycznej znajomości, oczyszczenie atmosfery i ulgę.

Do takiego snu oczywiście można podejść na wiele sposobów. Wszystko zależy od szczegółów, które śniący powinien zapamiętać.

Jesteś dziennikarzem, który na co dzień zajmuje się ujawnianiem różnych tajemnic, bardzo możliwe, że masz wątpliwości. Mowa tu o wątpliwościach względem materiału, który planujesz niedługo opublikować. Może nie sprawdziłeś wszystkich źródeł? Może źródła nie są zbyt wiarygodne? A może po prostu obawiasz się konsekwencji publikacji takich treści? Często zdarza się tak, że najbardziej kontrowersyjne historie dotyczą wpływowych ludzi. Tacy ludzie mają znajomości, dzięki którym mogą Ci zaszkodzić.

Może się również okazać, że po prostu znasz czyjś sekret. Tajemnica, którą znasz zapewne mogłaby zniszczyć jakąś relację, lub chociażby popsuć czyjąś opinię. Oczywiście z zasady takich tajemnic się nie ujawnia. Niestety nie wszystko jest zero-jedynkowe. Często bywa tak, że z powodu różnych okoliczności, robimy rzeczy, których normalnie byśmy nie zrobili.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Zapoznaj się koniecznie z innymi interpretacjami na naszym portalu.

Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce. 
Przede wszystkim powinieneś przeczytać artykuły o podobnej tematyce.