Niestabilność we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o niestabilności często przydarza się ludziom, którzy na jawie czuja się niekochane, mają poczucie beznadziejności i żyją w poczuciu krzywdy. Niestabilność dotyczy najczęściej sfery emocjonalnej osób, mających problemy z zaufaniem i z nawiązaniem lub utrzymaniem związku.

Każdy interpretuje niestabilność na swój sposób. Dla niektórych niestabilność jest połączona z sytuacją majątkową. Brak określonej sumy pieniędzy powoduje u nich niepokój i poczucie braku stabilności w życiu. Takie osoby często martwią się o to co może się zdarzyć. Przykładem takiego myślenia może być „a co jeśli będę mieć wypadek?!”.

Dla niektórych sen może być oznaką przemęczenia w pracy oraz domu. Masz wiele spraw na głowie i żyjesz pod ciągłą presją. Jeżeli nie masz wpływu na sytuację w życiu zawodowym oraz prywatnym, to popracuj jak lepiej radzić ze swoimi emocjami. W tym celu możesz udać się po pomoc do psychologa lub zaplanować sobie wakacje w cichym miejscu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma na to czas. W większości przypadków nawet wyjazd na weekend pozwala zresetować głowę 🙂

Sen o niestabilności może przytrafić się również tym, którym ostatnio wydarzyło się coś, co spowodowało duże cierpienie. Może to być rozstanie z partnerem lub partnerką, ciężka choroba, upokorzenie itp. W tym przypadku sny o niestabilności są konsekwencją codziennych rozmyślań o tym, co się wydarzyło, wyraża też brak akceptacji tego, co dzieje się w życiu danej osoby.

Pamiętaj, że każdy sen trzeba interpretować inaczej. Każdy sen może mieć różne znaczenie. Samą niestabilność można zinterpretować również na kilka różnych sposobów. Co innego jeśli śni Ci się ono w sytuacji gdy w prawdziwym życiu jest wszystko w porządku. Co innego gdy nieszczęście przyśni Ci się gdy w prawdziwym życiu wszystko Ci się sypie. Poprawna interpretacja snu wymaga analizy sytuacji w jakiej sen przedstawił nieszczęście oraz weryfikacji Twojego życia, co się w nim obecnie dzieje.