Niestabilna sytuacja we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o niestabilności często przydarza się ludziom, którzy na jawie czuja się niekochane, mają poczucie beznadziejności i żyją w poczuciu krzywdy. Niestabilność dotyczy najczęściej sfery emocjonalnej osób, mających problemy z zaufaniem i z nawiązaniem lub utrzymaniem związku.

Niestabilna sytuacja dla każdego oznacza coś innego. Jedni lubią spontaniczność i dla nich niestabilną sytuacją może być np. utrata środków do życia. W takiej sytuacji czują się zagrożeni w sensie fundamentalnym. Przykładami takich sytuacji są zagrożenie eksmisją z mieszkania, blokada komornicza na rachunku bankowym lub zajęcie samochodu.

Inni natomiast granice mogą być przesunięte w nieco inną stronę. Otóż są osoby, dla których niestabilną sytuacją jest pokrzyżowanie planów i nieład w życiu. Mowa tu o osobach, które mają każde 30 minut swojego życia zaplanowane. W momencie gdy żyjesz według określonego planu przez jakiś czas, a nagle ten plan się sypie, masz poczucie jakby walił się cały świat na Twoją głowę.

W snach można też odczuwać Lęki przed niestabilnymi sytuacjami, przedmiotami lub ludźmi. Jeśli po takim śnie budzisz się, a uczucie lęku nadal Ci towarzyszy, może to oznaczać, że Twoje ego broni się przed utratą swojej odrębności. Zdarza się tu często u osób, które ostatnio przeżyły załamanie samooceny lub pewności siebie.

Lęk przed niestabilną sytuacją finansową we śnie należy interpretować jak strach przed działaniem. Być może brakuje Ci motywacji lub odwagi, żeby wykonać pierwszy krok. Jeśli nie jesteś w stanie realizować niektórych działań, to warto poprosić o pomoc znajomych oraz bliskich

Warto pamiętać, że jeśli od dłuższego czasu towarzyszy Ci niespokojny sen, może to być objaw poważnej choroby. Warto udać się na badanie kontrolne do najbliższej kliniki. Niewysypianie się w nocy może doprowadzić do deprywacji snu, co może mieć istotne konsekwencje na dalsze Twoje życie.

Takie wizje mogą być spowodowane przemęczeniem i stresem w rzeczywistości. Natłok obowiązków w domu bądź w pracy może powodować niespokojny i nieprzyjemny sen. Warto się zastanowić nad urlopem i odpoczynkiem od wszelkich obowiązków. Kontakt z naturą, z dala od technologii, pozwoli oczyścić nieco umysł i lepiej zastanowić się nad prawdziwym źródłem Twoich lęków.