Zabalsamować we śnie znaczenie | Sennik Online

Zabalsamowanie we śnie symbolizuje ochronę i opiekę.

Sen o zabalsamowaniu ciała może odzwierciedlać wewnętrzny lek i obawę przed śmiercią. Niekiedy symbolizuje duże nadzieje na życie pozagrobowe.

Marzenie senne o zabalsamowaniu ciała świadczy o osiągnięciu stabilizacji emocjonalnej oraz finansowej. Symbol ten często mówi o tym, że śniący chce zatrzymać czas teraźniejszy, w którym jest mu dobrze. Kiedy we śnie dostrzegasz osobę, która jest zabalsamowana, oznacza to, że skrywasz jakąś tajemnicę. Zamiast się zadręczać, porozmawiaj z osobą, do której masz pełne zaufanie. Być może szczera rozmowa z przyjacielem zmieni Twoje nastawienie do życia oraz dotychczasowy sposób myślenia. Gdy we śnie bierzesz udział w czyimś zabalsamowaniu, mówi to o tym, że już niedługo poznasz bardzo ważną tajemnicę, co będzie miało ogromny wpływ na Twoją przyszłość. Jeśli sen był przyjemny, to Twoje życie odmieni się na lepsze. W przeciwnym wypadku czeka Cię ciężki czas, przepełniony smutkiem i żalem.

Sen, w którym zostałeś zabalsamowany, mówi o tym, że jesteś usatysfakcjonowany z tego, co do tej pory udało Ci się osiągnąć. Nie brakuje Ci niczego, w związku z czym, nie planujesz nic zmieniać. Kiedy w marzeniu sennym zabalsamowałeś zwłoki bliskiej Ci osoby, to bardzo dobry znak. Wróżba ta wieszczy tej osobie długie i spokojne życie. Jeżeli we śnie zabalsamowałeś zwłoki osoby bliskiej, która zmarła już jakiś czas temu, wówczas symbol ten wyraża wielką tęsknotę za tą osobą. Chciałbyś znowu zobaczyć ją wśród żywych. Na szczęście pomyślne zakończenie okresu żałoby zbliża się do Ciebie wielkimi krokami.

Kiedy w marzeniu sennym dostrzegasz zabalsamowane zwłoki wystawione na widok publiczny, a dodatkowo sen nie był przyjemny, oznacza to, że bardzo przeżyjesz śmierć pewnej znanej lub ważnej osobistości. Sen często wróży ważne wydarzenia, które mogą odmienić losy nie tylko danego państwa, ale też całego świata. Z kolei sny o niewłaściwie zabalsamowanych ciałach, które wydzielają nieprzyjemny zapach, wróży poważną i nagłą chorobę w rodzinie. Najwyższa pora, aby w końcu zadbać o swoje zdrowie.