Zacisze we śnie znaczenie | Sennik Online

Zacisze we śnie może symbolizować życie w nieświadomości i niewiedzy co do spraw rodzinnych.

Zacisze pojawiające się w snach odzwierciedla wewnętrzną harmonię oraz spokój ducha śniącego. Symbolizuję sprawowanie pełnej kontroli nad emocjami oraz własnym życiem. W negatywnym kontekście wskazuje na poczucie osamotnienia lub chorobę.

Marzenie senne, w którym przebywasz w zacisznym miejscu, mówi o tym, że pilnie potrzebujesz urlopu. Odpoczynek poza miastem, z dala od zgiełku dużego miasta dobrze Ci zrobi. Odprężysz się, zrelaksujesz i zapomnisz o natłoku codziennych obowiązków. Gdy we śnie wprost z hałaśliwego miejsca, wchodzisz w zacisze, to bardzo dobry znak. Wróżba ta wieszczy rychłe rozwiązanie problemów, którymi w ostatnim czasie zaprzątałeś sobie głowę.

Zacisze własnego domu występujące w marzeniach sennych zapowiada rodzinny czas spędzony w miłej atmosferze. To dobry czas na rodzinne spotkania i odwiedziny! Kiedy śniłeś o tym, że budujesz dom w zacisznym miejscu poza miastem, wyraża to potrzebę odizolowania się od innych. Omen ten wskazuje, że najlepiej czujesz się w towarzystwie swoim lub najbliższych przyjaciół. Choć nie masz problemu z nawiązywaniem nowych znajomości, to odczuwasz silną potrzebę skupienia się wyłącznie na swojej osobie. Kiedy we śnie, w zacisznym miejscu dostrzegasz dzikie zwierzęta, to dobra wróżba zapowiadająca długie i szczęśliwe życie pozbawione trosk i codziennych problemów.

Jeżeli w zaciszu przebywasz wraz z partnerem, wieszczy to liczne kłótnie oraz nieporozumienia, nadejście cichych dni, a w najgorszym przypadku nawet rozstanie. Zacisze pojawiające się w snach chorej osoby reprezentuje jej ukryte pragnienia oraz marzenia dotyczące różnych aspektów życia, których zrealizowanie obecnie jest niemożliwe. Kiedy we śnie ujrzałeś piękne zacisze, oznacza to, że jesteś usatysfakcjonowany ze swojej obecnej sytuacji. W sprawach sercowych symbolizuje szczerą i wielką miłość. Sen o zaciszu zlokalizowanym w obskurnym miejscu, niestety nie zapowiada nic dobrego. Omen ten wróży rychłe zakończenie pewnej znajomości lub przyjaźni z bliską osobą.