Sen o nagich piersiach można różnie Tłumaczyć w zależności od tego czy przytrafił się mężczyźnie czy kobiecie.

Znaczenie nagich piersi w snach

Piersi będące symbolem kobiecości i seksapilu sporo mówią o tym jak kobieta postrzega samą siebie. Jeśli kobieta we śnie widzi nagie Piersi to znaczy, że jest Ona świadoma swojej seksualności a także mocy jaką posiada będąc kobietą. Kobieta, która widzi we śnie nagie Piersi potrafi korzystać z kobiecej siły i świetnie się czuje we własnym ciele. To osoba świadoma, atrakcyjna i przyciągająca mężczyzn.

Mężczyzna, który śni o nagich piersiach to mężczyzna silny o dużym potencjale seksualnym Nagie Piersi pojawiające się we śnie mężczyzny zwiastują powodzenie w sferze damsko-męskiej. Dla osób samotnych to także znak przed spotkaniem zmysłowej i ciekawej kobiety w prawdziwym życiu. Szczególne będzie miało to znaczenie dla osób, które w najbliższym czasie planują wakacje.

Dla kobiety taki sen może być oznaką potrzeby bliskości i bycia pożądaną. Być może brakuje Ci czułości i bliższej relacji z drugim człowiekiem. Ochłodzenie nastrojów i wzajemna niechęć powoli niszczy relację z Twoim partnerem. Warto się zastanowić czy już nie nadszedł czas, aby zadać sobie pytanie czy dalszy związek ma sens.

Co jeszcze mogą oznaczać nagie piersi w marzeniach sennych

Dla niektórych młodych kobiet taka wizja odzwierciedla jej poczucie kobiecości. Czujesz się spełniona emocjonalnie i seksualnie. Będziesz w stanie wykorzystać dobry nastrój i zastrzyk energii do realizacji swoich planów. Otrzymasz także okazję na spełnienie nawet najbardziej ze swoich intymnych pragnień.

Kobiece piersi także mogą wskazywać na instynkt macierzyński. Nic dziwnego więc jeśli taka wizja pojawia się w trakcie trwania ciąży lub jeśli starasz się o dziecko ze swoim partnerem. Taki sen jest pozytywnym znakiem, bo wskazuje, że Twoja osoba cechuje się szczerą miłością do drugiego człowieka.

Widzenie nagich piersi obcej kobiety dla mężczyzny jest niekorzystnym znakiem. Wskazuje to na niezadowolenie z obecnego życia seksualnego i potrzebę fizycznej bliskości z drugą osobą.