Jeśli śniło Ci się, że coś mierzysz to znaczy, że w najbliższym czasie będziesz podsumowywać i oceniać swoje dotychczasowe osiągnięcia.

Co może sugerować sen o mierzeniu czegoś?

Postaraj się wyzbyć chęci do porównań z innymi i postrzegania swojego życia przez pryzmat tego co mają i robią inni ponieważ może to być dla Ciebie demotywujące. Skup się na tym, co przyniosło Ci satysfakcję i radość. Dodatkowy zastrzyk energii wykorzystaj na realizacji dalszych planów, nawet tych, które mogą wydawać się zbyt ryzykowne. Po wszystkim zasłużyłaś na odpoczynek, więc możesz już zacząć planować swoje wakacje.

Dla niektórych ten sen jest oznaką, że jesteś zbyt krytyczna w stosunku do innych. Taka postawa może odpychać wartościowych ludzie od Ciebie przez co toksyczne osoby będą dominować w rzeczywistości. W najbliższym czasie pewna osoba może potrzebować Twojej pomocy. Jest to okazja na to, żeby wykazać się empatią i zrozumieniem problemu drugiego człowieka. Nie zawsze udzielanie porad czy komentarze na temat obecnej sytuacji będzie na miejscu. Niektórzy potrzebują jedynie ciepła i wysłuchania ich problemów.

Dokonywanie pomiarów i znaczenie takich snów

Czy miałaś sen, że mierzyłaś cokolwiek w domu? Taki sen może mówić o potrzebie nowego mieszkania lub przeprowadzce. Obecnie nie czujesz się w pełni komfortowo ze swoich warunków mieszkaniowych. Może być to związane, że mieszkasz z rodzicami lub niewłaściwym partnerem przy którym nie czujesz się kochana i pożądana. Być może nadszedł czas, żeby podjąć stanowcze decyzje i wziąć sprawy w swoje ręce. Chociaż nie każdy krok jest łatwy, to wiesz, że jest on właściwy, bo tylko tak dojdziesz do szczęścia i satysfakcji.

Dla osób przedsiębiorczych i pracujących jest to oznaka ambicji i nieodkrytego potencjału zawodowego. Stać Cię na więcej, a na obecnym stanowisku nie rozwijasz się w pełni. Wykorzystaj swoje możliwości poprzez przyjęcie nowych obowiązków i pokaż swoim przełożonym, że zasługujesz na awans. Nie marnuj się na obecnym stanowisku, tylko udowodnij, że masz szerokie perspektywy dla swojej kariery.