Ryba lub Ryby we śnie mogą mieć wiele znaczeń. Jest to symbol opieki i pierwiastka Boskiego. Jeśli śniła Ci się Ryba lub ryby, to znak, że ktoś nad Tobą czuwa i ma Ciebie w swojej opiece. Dzięki temu nie będziesz Cierpieć z niedostatku i braku pieniędzy. To siła wyższa, która symbolizuje opatrzność – tak więc sen o rybie lub rybach można rozumieć jako przesłanie aby zdać się na los i przyjmować to, co jest nam pisane.

Wiele osób interpretuje sen z udziałem ryb jako nawiązanie do powiedzenia “czuję się jak ryba w wodzie”. Może być to powiązane z tym jak czujesz się w swoim życiu. Dzisiaj niestety na wielu płaszczyznach bierzemy udział w takim wyścigu szczurów. Każdy gdzieś się śpieszy. Czujemy ścisk. Sen z udziałem ryb w takiej sytuacji należy interpretować jako potrzebę odpoczynku. Zazwyczaj nie jesteśmy w stanie wziąć urlopu i uciec na 2 tygodnie za granicę, ale może wystarczy tydzień poza miastem? Jakieś jezioro? Może przechadzka w górach?

Natomiast jeśli śniło Ci się, że jesteś rybą, która wpływa w sieci i jest wyławiana przez rybaków, bardzo możliwe, że zrobiłeś coś złego i zostaniesz na tym przyłapany. Twój czyn na pewno zostanie odkryty, ale nie jest pewne czy zostanie on powiązany z Twoją osobą.

Pamiętaj! Jesteśmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: zwierzęta, złota rybka, złowić złotą rybkę