Jeśli w Twoim śnie pojawia się coś ciężkiego, lub masz poczucie, że coś wyraźnie Ci ciąży (np. tak, że nie możesz złapać tchu) to znak, że w realnym życiu również jest coś, co stanowi ogromne Obciążenie dla Twojej psychiki. Bez względu na to, czy jest to nierozwiązany problem, trudna sytuacja czy toksyczna Znajomość – poszukaj wyjścia z tego kłopotu ponieważ może to źle wpłynąć na Twoje Serce i układ krwionośny.

Dla niektórych osób taki sen jest oczywistym znakiem przemęczenia i stresu. Być może w domu masz za dużo obowiązków lub w pracy spędzasz zbyt wiele godzin. Czujesz się, że nie otrzymujesz pomocy, na którą zasługujesz i z wieloma rzeczami musisz działać sama. Sennik radzi, że jeśli masz taką możliwość, to zaplanuj sobie urlop i udaj się na odpoczynek. Warto zregenerować swoje siły, bo tylko wypoczęta będziesz w stanie znaleźć wyjście ze swojej sytuacji.

Czy miałeś sen, w którym dźwigałeś ciężkie przedmioty? Wkrótce możesz stanąć przed trudnym wyborem, który przez wiele dni nie da Ci spokoju. Może to dotyczyć zarówno sfery uczuciowej, jak i biznesowej. Dla osoby w związku, może to być dylemat, z którą osobą powinien się dalej spotykać. Nie działaj pochopnie, inaczej możesz doprowadzić do niekorzystnej sytuacji w obecnej relacji.

Dla osób przedsiębiorczych, taki sen jest sygnałem, że obecna kariera zawodowa wam nie wystarcza. Warto się zastanowić czy to nie jest czas na ważne zmiany. Właściwe decyzje nie są łatwo, ale często dlatego należy je podejmować. Zmiana środowiska pracy pozwoli uzyskać rozkwit swojej kariery zawodowej i wyjść z codziennej rutyny.

Jeśli często masz sny z motywem ciężkości, to może to świadczyć, że się nie wysypiasz. Czasami jest to związane z niewłaściwą pozycją w nocy, dlatego warto zainwestować w lepszy materac bądź poduszkę. Złe nawyki, takie jak oglądanie telewizji przed snem czy korzystanie z telefonu komórkowego, również prowadzi do niewysypiania się i zmęczenia.