Jeśli przytrafił Ci się sen o asie pik to nie spodziewaj się niczego dobrego w najbliższym czasie. As pik we śnie zapowiada, że zakończyła się Twoja dobra passa i mogą Cię czekać przejściowe trudności. Zachowaj ostrożność zwłaszcza na płaszczyźnie zawodowej i finansowej.

Co oznacza sen, w którym grasz w karty w garniturze w przyciemnionym i ponurym miejscu? Miejscu, które nie przypomina kasyno, a w rzeczywistości mógłbyś uznać nawet za niestosowne, żeby uprawiać tam hazard? Taka wizja może wskazywać, że marnujesz własny czas oraz potencjał na mało ważne sprawy. Twoja energia jest nieodpowiednio wykorzystywana, dlatego możesz mieć wrażenie, że dużo pracujesz i działasz, ale zyskujesz z tego bardzo niewiele. Nie dla każdej osoby będzie to dotyczyć portfela i stanu majątkowego. Może to być również niewłaściwy związek, w którym się znaleźliście. Brak kompatybilności oraz różnica oczekiwań powoduje nieszczęście oraz w niektórych przypadkach gniew. Możesz mieć wrażenie, że druga połówka nie angażuje się w nasze życie tak bardzo jakbyśmy tego oczekiwali.

Będąc w kasynie w nocnych godzinach lepiej przegrać, niż wygrać pieniądze. Nie zapominaj, że to jest sen. Jeśli śnisz, że wygrałeś dużo pieniędzy, będziesz rozczarowany bliską osobą, jej pustymi obietnicami i kłopotami o różnym nasileniu. Uzyskanie wygranej we śnie może oznaczać utratę dużej wartości w prawdziwym życiu lub otrzymanie nieprzyjemnych wieści.

Widziałeś jak ktoś gra w karty?

A co oznacza sen, w którym widziałeś jak ktoś gra w karty? W przypadku jeśli przyłapałeś kogoś na uprawianiu hazardu, szczególnie w Twoim domu, jest to złym znakiem. Może to świadczyć, że wkrótce zostaniesz wciągnięty w konflikt bez Twojej woli.

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się hazard? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu obawiasz się uzależnienia od hazardu. Miałeś z tym styczność? A może nigdy nie próbowałeś, ale ktoś z Twoich krewnych w to wszedł i widziałeś jak szybko można się stoczyć na samo dno? Ważna jest rozwaga, trzeba na trzeźwo ocenić swoją sytuację.