Jeśli śni Ci się Potłuczone szkło lub, że tłuczesz szybę to być może w niedługiej przyszłości będziesz zmuszony do tego aby zrobić coś, co nie jest zgodne z twoim sumieniem. Strzeż się sytuacji, w której ktoś będzie Cię nakłaniał do oszustwa lub defraudacji, ponieważ poniesiesz poważne konsekwencje swojego działania.

Tłuc szklanki

Zapewne zdarzyło Ci się wiele razy stłuc szklankę, miskę czy talerz.. Oczywiście najprawdopodobniej był to po prostu przypadek spowodowany np. roztargnieniem. Zdarza się też tak, że niektóre osoby, którym trudno zapanować nad nerwami tłuką szkło celowo. Jest to niekiedy dobry sposób na wypuszczenie z siebie złości. Oczywiście nie jest to normalny sposób funkcjonowania, ale niektórym to pomaga.

Zatem jeśli we śnie zbiłeś szklanki umyślnie, bardzo możliwe, że w Twoim prawdziwym życiu męczy Cie coś i nie możesz tego wyrzucić ze swojej głowy. W takich sytuacjach warto porozmawiać z kimś bliskim i po prostu się wygadać.

W wielu wieżowcach stosowane jest takie szkło, które w dzień odbija światło i nie widać nic z tego co dzieje się w środku. Natomiast w nocy wszystko można podejrzeć. Czy może Twoje życie jest właśnie w takim miejscu, gdzie ktoś może coś podejrzeć? Znaleźć? Wykryć?

Stłuczone szkło w Twoim domu

W przypadku jeśli rozbite szkło znajdowało się na zewnątrz Twojego domu, to taka wizja może wskazywać na potrzebę spokoju. Prawdopodobnie nie jesteś w stanie w pełni zregenerować swoich sił we własnym domu. Może to być spowodowane przez ciągłe kłótnie lub napływem obowiązków. Tak czy inaczej potrzebujesz chwili spokoju i relaksu. Jeśli masz taką możliwość zaplanuj swoje najbliższe wakacje tak, żebyś mogła odpocząć od rodzinny. Wystarczy nawet krótki wyjazd na weekend ze swoją najlepszą przyjaciółką lub wizyta w SPA.

Zainteresowała Cie treść tego artykułu? Może masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą komentarzy pod artykułami. Dodatkowo mogą Cie zainteresować artykuły o podobnej tematyce: lustro, patrzeć na siebie w lustrze. Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania skorzystać z wyszukiwarki interpretacji na naszym portalu. Znajduje się ona w prawym górnym rogu.