Jeśli śnił Ci się Tramwaj to spodziewaj się, że w najbliższych dniach przyda Ci się umiejętność ocenienia sytuacji i szybkiego podejmowania decyzji. Sen w którym jedziesz tramwajem to dobry omen, zapowiada, że dzięki szybkim działaniom i trafnym decyzjom Uda Ci się osiągnąć sukces.

Słyszałeś terrorystę w tramwaju?

Śniło Ci się, że nie widziałeś terrorystów, ale słyszysz, jak strzelają? Bez wątpienia w niedalekiej przyszłości dostaniesz złe wieści o jednym z członków rodziny. Śniłeś, że uciekasz przed terrorystami i widzisz, że niektórzy z nich doganiają cię? W prawdziwym miejscu spotkają Cie złe wieści. Ważne żebyś się wszystkim co Cie spotka nie przejmował.

Tramwaje, jak zresztą również inne publiczne środki transportu, mogą zostać wykorzystane do ataku terrorystycznego. Oznacza to, że jadąc tramwajem, możesz zobaczyć jak ktoś podkłada podkłada bombę. Sen o bombie w tramwaju może być traktowany jako odzwierciedlenie napięcia i niepokoju towarzyszącego śniącemu. Jeśli śni ci się Wybuch bomby lub, że w oczekujesz na Wybuch to może oznaczać, że w twoim życiu zaistniały okoliczności, które napawają cię lękiem. Szczególnie osoby, które miewają uporczywe sny o bombach i wybuchach powinny przyjrzeć się swojemu życiu, ponieważ Napięcie towarzyszące im na co Dzień może eksplodować niczym bomba.

Frustracja podczas jazdy tramwajem

Często jest tak, że jeśli jeden tramwaj się zepsuje, to wszystkie stają. W takich sytuacjach niestety trzeba sobie znaleźć alternatywny środek transportu, co może wiązać się z frustracją. Jeśli przyśniła Ci się taka sytuacja, może to oznaczać, że Twoja praca za bardzo Cie stresuje. Każdy tak czasami ma. Pytanie jednak jak można to rozwiązać.

Jechać tramwajem we śnie, może również oznaczać potrzebę poznawania nowych ludzi. Niektórzy po prostu lubią, fascynuje ich to, jak bardzo od siebie się różnimy. Każdy człowiek ma potrzebę przynależenia do jakiejś grupy społecznej. Podświadomie potrzebuje integracji z osobami, które są do niego podobne.