Jeśli śniły Ci się latające Muchy to znak, że nadchodzi dobry okres na zmiane miejsca pobytu. Much we śnie mówią, że jesli myslisz o podróży, przeprowadzce do innego mieszkania a nawet o emigracji to w najbliższym czasie zamierzenia te maja dużą szansę się spełnić.

Myślę, że każdy może się pochwalić jakąś sytuacją, w której mucha odgrywała rolę irytującego insekta. Zapewne nie jeden raz miałeś sytuację, w której próbowałeś się na czymś skupić a mucha Ci na to nie pozwalała. I najlepsze jest to, ze o ile komara można szybko dorwać, to jednak mucha perfidnie usiądzie Ci gdzieś na ręce, a w momencie gdy ruszysz ręką, ona od razu ucieknie. Po chwili oczywiście powróci perfidnie na miejsce. To tak, jakby wiedziała, co nas wkurza.

Dla niektórych taki sen w którym widzą latającą muchę, to oznaka, że nie jesteś w zgodzie z samym sobą. W towarzystwie znajomych często musisz udawać inną osobą i boisz się pokazać taką jaką jesteś. Nie będziesz w stanie nawiązać długotrwałych relacji jeśli nie pozwolisz się poznać. Sennik radzi, że w niektórych przypadkach wskazana jest pomoc terapeuty, który pomoże Ci w tym procesie.

Co oznacza sen, w którym miałaś muchę w jedzeniu? Twoja rodzina i bliscy mogą mieć przed Tobą tajemnice. Wkrótce zaczniesz dostrzegać, że coś w Twoim życiu się nie zgadza i zapragniesz odpowiedzi. Pamiętaj, że prawdę nie zawsze warto jest poznać, dlatego dobrze się zastanów czy jesteś na to gotowa.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.