Walący się Dom we śnie to zły znak.

Dom jako bardzo ważny symbol senny – znaczenie 

Dom, we śnie może symbolizować to co determinuje nasze poczucie bezpieczeństwa a wiec: miejsce w którym mieszkamy, osoby, którymi się otaczamy oraz nasze wewnętrzne poczucie spokoju i pewności siebie. Sen o walącym się domu zwiastuje zachwianie któregoś z tym elementów co nadwyręży Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Walący się dom może również oznaczać zakończenie jakiegoś etapu w naszym życiu. Nie należy tym się jednak przejmować. Tak wygląda nasze życie, że coś się kończy żeby coś mogło się zacząć. Ktoś powiedział nawet, że czasami tak skupiamy się na drzwiach, które się za nami zamknęły, że nie widzi tego, że inne drzwi się przed nim otworzyły. Tak niestety czasami jest. Taki mamy ból z powodu zamknięcia jakiegoś etapu w życiu, że nie zauważamy tego co nam to przyniosło. Nigdy nie jest tak, że jakieś wydarzenie jedynie ma wady. Zazwyczaj jest tak, że również są zalety. Problem jednak w tym, że bardziej skupiamy się na wadach. Gdy następnym razem stanie się coś na pierwszy rzut oka złego zastanów się czy może nie niesie to również za sobą dobrych rzeczy.

Jak interpretować sny, aby je lepiej zrozumieć 

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.