Sen o katastrofie lotniczej podobnie jak inne katastroficzne sny może być zwiastunem nieprzyjemnych wydarzeń w życiu śniącego lub jego bliskich. Może to być zapowiedź kłopotów ze zdrowiem lub wypadku, który może przydarzyć się w rodzinie.

Taki sen może mówić o ukrytych wewnętrznych problemach człowieka. Obserwacja katastrofy lotniczej we śnie mówi, że z naszej podświadomości ujawniają stare żale, z których nie potrafimy się całkowicie uwolnić. W takim przypadku zaleca się zapamiętanie kto spowodował awarię samolotu oraz kto w niej uczestniczył. Może to jakiś stary przyjaciel lub krewny, z którym dawno nie rozmawialiśmy. Przeanalizowanie snu pozwoli nam lepiej zrozumieć nasze wewnętrzne odczucia, a także uświadomimy sobie czy może nie nadszedł czas, aby przebaczyć winowajcom za wyrządzone przez nich krzywdy.

Katastrofa samolotu, to też ostrzeżenie przed nieprzewidzianymi okolicznościami życia, które mogą zaskoczyć nawet najbardziej przygotowanego człowieka. Ruiny samolotu mogą tym samym podpowiadać nam, żeby być jeszcze bardziej dokładnym podczas realizacji naszych planów, a w dążeniu do celów możemy polegać tylko i wyłącznie na sobie. Zaleca się stale monitorować sytuacje i ludzi od których zależy osiągnięcie pożądanych rezultatów.

Sen również może zwiastować zazdrość i ewentualną kłótnię z drugim człowiekiem, a być może nawet nagły rodzinny skandal. Trzeba zadbać o swoje nerwy oraz zdrowie swoich bliskich.

W życiu zawodowym taki sen może zapowiadać utratę pozycji, spór, a czasami nawet poważny proces sądowy. Może to doprowadzić do utraty własności lub zawarcie nieudanego kontraktu. Trzeba mieć baczne oko na swoją sytuację finansową oraz naszych współpracowników w biznesie. Osoba, która śniła o katastrofie lotniczej nie powinna się spodziewać zmian na lepsze – co najwyżej wszystko pozostanie w jego życiu jak poprzednio.

Warto mieć na uwadze, że nie każdy sen jest sobie równy. Jeśli udało Ci się ujść z życiem z katastrofy lotniczej, oznacza to, że możesz również wyjść z trudnych sytuacji w prawdziwym życiu, a w niektórych przypadkach nawet odnieść sukces. Widzenie katastrofy lotniczej z daleka, zapowiada pewne problemy, ale nie spowodują one namacalnych szkód.