Sen o scenie ostrzega przed zbyt rozrzutnym stylem życia który może budzić zawiść innych. Scena we śnie symbolizuje miejsce, na które wszystkie Oczy są zwrócone w związku z tym jeśli widzisz we śnie siebie na scenie to licz się z tym że możesz zostać poddany ostrej krytyce.

Śniło mi się, że występuję na scenie teatralnej. Taki sen może oznaczać, że lubisz być w centrum uwagi. Jesteś osobą towarzyską, która łatwo nawiązuje nowe więzi z ludźmi dookoła. Twoi znajomi oraz bliscy cenią Twój charakter, bystrość, pomysłowość oraz zaradność. W najbliższym czasie spodziewaj się, że ktoś przyjdzie do Ciebie po poradę. Będziesz nie tylko w stanie udzielić rady, ale także odmienić czyjeś życie na lepsze.

Miałam sen, że tańczyłam na scenie. Może być to znak, że w rzeczywistości żyjesz pod dyktando innych ludzi. Brakuje Ci niezależności i swobody w podejmowaniu własnych decyzji. Niekiedy masz trudności z odmową, zarówno kiedy ktoś Ci odmawia jak odmawianie innym. Najbliższy czas warto poświęcić na pracę nad własną komunikacją i wyrażaniu własnych myśli oraz emocji. To są malutkie kroki, które możesz poczynić w celu zdobycia pełnię kontroli nad własnym życiem.

Co oznacza sen, w którym widziałam przedstawienie teatralne? Jeśli siedziałaś w pierwszy rzędzie przed sceną, to sennik przewiduje, że wkrótce możesz być uczestniczką ważnych wydarzeń w rzeczywistości. Dla niektórych to może być zapowiedź, że zostaniesz wciągnięta w aferę czy inną intrygę bez chęci własnego udziału. A dla innych może być to znak, że pomimo wszelkich własnych starań nie będziesz miała wpływ na bieżące wydarzenia. Sennik radzi, żeby uzbroić się w cierpliwość, bo jak każde przedstawienie teatralne, to ma swój koniec.

Śniła mnie się zapadnięta scena. Taki sen może oznaczać, że w Twoim życiu zbliża się ważny etap. Dla jednych może to być zmiana miejsca zamieszkania, kariery zawodowej czy nawet takie dobre wydarzenia jak ślub czy dziecko.