Kałuże we śnie symbolizuje mnożące się problemy na Twojej drodze. Jeśli widziałeś wiele kałuż we śnie to spodziewaj się, że w najbliższym czasie nie będzie łatwo. Myśl dużo tym jak działasz, jaką masz strategię, nie podejmuj pochopnych decyzji ? dobry plan pomoże Ci ominąć wszelkie przeciwności losu.

Sennik interpretuję kałużę jako coś złego w życiu śniącego. Bardzo możliwe, że zostałeś lub zostaniesz przymuszony do czegoś, czego nie chcesz robić. Bardzo możliwe, że czyny do których ktoś próbuje Cie zmusić są co najmniej nieetyczne. Może również się zdarzyć, że są one wręcz niezgodne z prawem.

Sen w którym się wywróciłeś i leżysz cały w kałuży może oznaczać, że zrobiłeś coś czego nie chciałeś i obawiasz się teraz konsekwencji.

Śniło Ci się, że ktoś wrzucił Cie na siłę w kałużę? Bardzo możliwe, że brakuje Ci kontroli nad Twoim życiem. Jeśli tak jest, powinieneś zacząć nad sobą pracować. Możesz to zrobić na wiele sposobów. Niektórzy czytają książki, niektórzy rozmawiają z bliskimi, a jeszcze inni idą po pomoc do specjalisty. Każdy sposób może okazać się skuteczny. Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie, a szczególnie Twojego charakteru. Zaletą specjalisty jest to, że może on zwrócić uwagę również na inne braki / problemy.

Jeśli śniło Cie, że przejeżdżający obok samochód wjechał w kałuże i Cie oblał, oznacza to, że jesteś zbyt dobry dla ludzi, którzy z Tobą pracują. Możliwe, że jesteś wręcz wykorzystywany przez swoich współpracowników.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.