Siniaki we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Siniaki to spodziewaj się problemów ze zdrowiem. Sen o siniakach może zwiastować nie tylko choroby Ciała ale również choroby duszy ? na szczęście przejściowe.

Sennik online uważa, że siniaki na jego nogach oznaczają problemy, które będziesz miał z powodu własnej głupoty i uporu. Kłopoty te mogą mieć wpływ zarówno na biznes, jak i na rodzinę – w zależności od tego, czy dotknięcie ich podczas snu boli. Jeśli czujesz się boleśnie w miejscu siniaka, prawdopodobnie będziesz miał jakieś nieporozumienie w rodzinie. Z drugiej strony, bezbolesne krwiaki wskazują, że zbliżasz się do trudnego okresu w pracy.

A oto, jak rozszyfrowują wschodnią Głowę Senną, gdzie pojawiają się duże siniaki na nogach. Jeśli wpadniesz w swój sen i dostaniesz niebieskiego siniaka, oznacza to, że jeden z twoich wrogów tka przeciwko tobie intrygę. Bądź ostrożny, ufaj ludziom, których nie znasz. Czy kiedykolwiek śniłeś o wielkim siniaku na nodze, który zdarzył się bez powodu? Zdaniem śniący, to oznaka twojej własnej nieczystości. Możesz sobie pozwolić na rozsiewanie plotek o innych ludziach, a także kłamstw i przekrętów.

Niektóre wyrocznie, interpretując siniaki na nogach, zapewniają, że jest to znak tego, co wkrótce stanie się znane osobie, z którą żegnałeś się w myślach od dłuższego czasu i od tego czasu go nie widziałeś. Śpiący Wędrowiec radzi, abyś, widząc duży siniak we śnie, pamiętał, kogo niesłusznie obraził i poprosił tego człowieka o przebaczenie. To pomoże ci „przełamać bariery” w dążeniu do celu. Zmiana nie potrwa długo.

Sennik online mówi również o potrzebie opierania się prowokacjom, które zachęcają do kłótni lub kłótni z kimś. Te działania będą miały później negatywny wpływ na twoją reputację.