Jeśli śniło Ci się, że nosisz błękitną suknię spodziewaj się platonicznego uczucia, które może nie rozwinąć się w kierunku stałego związku.

Znaczenie snów z motywem błękitnej sukni

Błękitna suknia we śnie może zapowiadać, że zauroczysz lub nawet zakochasz się w kimś, komu z pewnych powodów nie będziesz w stanie okazać uczucia. Sen, w którym nosisz błękitną suknię zapowiada niespełnioną miłosć i tęsknotę, za tym co niepoznane i niedopełnione. Brak „happy end-u” może wynikać z tego, że osoba, którą darzysz uczuciami jest z kimś lub Ty jesteś w związku, którego nie potrafisz zakończyć. Nie mogąc podjać wyboru postawisz na pasywną postawę co może sprawić, że obiekt Twoich uczuć nie dowie się o nich. Kobieta, która śni o błękitnej sukni może być też zbyt nieśmiała i delikatna, aby podjąć inicjatywę lub nawet dać znać o swoich uczuciach. Błękitna suknia we śnie zapowiada więc emocjonalne i uczuciowe uniesienia, które nie spłenią się w realnym życiu.

Analogicznie, mężczyzna, który śni o kobiecie w błękitnej sukni. Może spodziewać się, że ktoś potajemnie darzy go sympatią lub głębszym uczuciem. Mężczyzna śni o tym, że rozbiera kobietę z błękitnej sukni? Może być to znak, że platoniczne uczucie, którym darzy tę kobietę nie ma przyszłości i może przynieśc rozczarowanie.

Jak jeszcze można interpretować błękitną suknie w marzeniach sennych

Kobieta, która widziała piękną, błękitną sukienkę we śnie, oznacza zadowolenie z samej siebie. Jasne kolory zapowiadają spełnienie pragnień. Ten pozytywny okres warto wykorzystać na realizację własnych planów. Być może udaj się na odpoczynek lub wymarzone wakacje. Masz szansę poznać naprawdę interesującą osobą, z którą nawiążesz dłuższą relację.

Zachęcamy do udostępniania naszych artykułów na Facebooku. Jeśli nie udało Ci się odnaleźć odpowiedzi w tym artykule na męczące Cie pytania, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Wyszukiwarka znajduje się w prawym górnym rogu naszego serwisu. Jeśli masz jakieś pytania daj nam znać w komentarzu. Postaramy się odpowiedzieć.

Może Cie również zainteresować: niebieska suknia