Uścisk dłoni we śnie znaczenie | Sennik Online

Uścisk dłoni we śnie zapowiada powodzenie spraw, które nie rokują dobrze. Jeśli borykasz się, ze kwestiami trudnymi do rozwiązania i śnił Ci się Uścisk dłoni to być może dzięki niespodziewanym okolicznościom Uda się wszystko doprowadzić do końca.

We śnie, przywitanie się za rękę oznacza dosłownie, że w rzeczywistości spotkasz bardzo miłą osobę. Śnisz o tym, że postać jest nieprzyjemna, a jej dotyk powoduje dyskomfort? Sennik przepowiada, że spotkanie raczej nie sprawi Państwu przyjemności i oferuje szereg innych istotnych transkryptów.

Śniłeś o przywitaniu się z kimś? Jeśli uścisnąłeś prawą rękę podczas snu, będziesz miał silną przyjaźń, bezinteresowną pomoc. Jeśli lewa ręka, to przygotuj się na zdradę, zdradę, oszustwo. Śnisz, że pozdrowienie innej postaci, musiało się trochę przechylić? Za swoje dobroczynne zachowanie, zdobądź dobrą sławę i szacunek. Żeby się przywitać, musiałeś się rozciągnąć? Sennik online przepowiada rywalizację. Widząc rękawicę w dłoni, stosunkowo łatwo obejdziesz konkurencję.

Szczególne znaczenie w interpretacji ma wygląd dłoni, którą trzęsiesz podczas snu. Owłosione – stabilność, silna pozycja. Brudne – niesprawiedliwość, zazdrość. Zadbane – ciężka, słabo płatna praca.

Jeśli miałeś okazję przywitać się z zakrwawioną ręką, to okoliczności będą najgorsze. Może będzie nieszczęście. Śpioch prorokuje również tymczasową, ale zdecydowanie niezasłużoną alienację przyjaciół, krewnych.

Zdobądźcie wsparcie na czas. Skąd będzie pochodzić, sam bohater lub charakter jego głównej działalności. Czy miałaś sen, że spotkałaś człowieka, którego nie znałaś? Sennik przewiduje: otrzymacie Państwo bardzo nietypową, ale dość zyskowną ofertę. Widziałeś kiedyś, jak mężczyzna wita się we śnie – twój wróg? W rzeczywistości możliwość nawiązania z nim relacji, jeśli z niej skorzystasz, nigdy nie będziesz żałował.

Śniłeś o uścisku dłoni z martwym człowiekiem? Zobaczenie zmarłego przyjaciela we śnie oznacza, że możesz zająć się swoimi sprawami. Jeśli spotkasz martwego przodka, uważaj się za błogosławionego. Śniłeś o wymianie rąk z martwym człowiekiem? Lunatyk mówi ci, że w rzeczywistości będzie jakieś wydarzenie, które cię ogromnie zaskoczy, ale tylko w dobry sposób.

Co masz na myśli, jeśli we śnie doszło do uścisku dłoni z prezydentem? Śniący otrzyma patronat ważnej osoby. Jednocześnie spotkanie z panem prezydentem, w opinii śpiącego, zapowiada rozczarowanie lub raczej niezwykłą sytuację.