Sen o papierosach bądź paleniu papierosów do domena osób, które pragną oderwać się od swoich problemów lub chciałaby by coś zmienić w życiu.

Symbolika papierosów we śnie

Częto „zasłona dymna” , która towarzyszy paleniu papierosów we śnie to symbol bariery, którą śniący chciałby sie odgrodzić od teraźniejszości. Sen o papierosach zapowiada zmiany a czasem nawet rewolucje w życiu śniącego! Często zdarza się, że osoby, które snią o paleniu papierosów od dawna noszą się z zamiarem życiowej metamorfozy.

Palenie papierosów we śnie, dla niektórych osób będzie oczywistym znakiem o złych nawykach w rzeczywistości. Będzie to dotyczyć Twojego zachowania w stosunku do najbliższych, aktywności fizycznej jak i odżywiania. Kontynuowanie obecnego stanu rzeczy, może doprowadzić do gorszego samopoczucia fizycznego jak i psychicznego. Jeśli nie masz czasu, żeby rozpocząć trening na siłowni, to długie spacery lub jazda na rowerze do pracy jest dobrym startem.

Czy miałaś sen, w którym widziałaś palącą osobę, która w rzeczywistości nie pali? Może to oznaczać, że ktoś skrywa przed Tobą tajemnice. Rodzina być może nie wszystko mówi o sprawach związanych z Twoją przeszłością. Wkrótce możesz zacząć podejrzewać swojego partnera, że nie jest w pełni wierny. Istnieje też szansa, że Twoja najlepsza przyjaciółka ma sekret, który może doprowadzić do niezgody.

Jak jeszcze papierosy pojawiają się w snach?

Sprzedawanie lub kupowanie papierosów nieletnim we śnie jest niekorzystnym znakiem dla osoby śniącej. Twoje najbliższe decyzje negatywnie wpłyną nie tylko na Twoje życie, ale także Twoich bliskich. Nie podejmuj pochopnych decyzji i staraj konsultować swoje postanowienia z ludźmi, na których Tobie zależy. Odbudowanie utraconego szacunku w oczach tych osób nie będzie łatwym zadaniem.

Czy miałeś sen, w którym ktoś poczęstował Cię papierosem? Taki sen może mówić, że zbyt często ulegasz wpływom innych osób. Musisz nauczyć się odmawiać, bo inaczej ktoś może wykorzystać Twoje dobre serce i szczere zamiary. Im szybciej nauczysz się mówić nie, tym większy szacunek zyskasz w oczach innych ludzi.