Jeśli przytrafił Ci się sen o lampion to postaraj się w najbliższym czasie otaczać ludźmi, którzy Cię inspirują i motywują do działania, ale jednocześnie są Ci bliscy i darzysz ich sympatią. Dzięki temu Uda Ci się osiągnąć swoje cele i z sukcesem zakończyć różne projekty.

Śniło Ci się, że we śnie puszczałeś lampiony ze swoją drugą połówką? Może to oznaczać, że w rzeczywistości potrzebujesz prawdziwej i szczerej rozmowy ze swoją ukochaną. Często jest tak, że ludzie niby żyją ze sobą, ale tak naprawdę tylko obok siebie. Mówi się, że jeśli w związku zostanie wybudowany metaforyczny mur, to trzeba rozwalić ten mur, a nie związek. Ludzie próbują sobie radzić z problemami w związku na różne sposoby. Niektórzy postanawiają porozmawiać, inni wolą iść na terapie, a jeszcze inni nic z tym nie robią tylko ciągle się kłócą i zmierzają w stronę rozpadu.

Na pewno też problematyczne jest to, że nie ma tak naprawdę dobrego sposobu na rozwiązanie problemów w relacji, który dawałby 100% pewności, że się uda. Zdarzyć może się również tak, że osoby w dobrej wierze zrobią wszystko co mogą żeby uratować związek, ale różnice między innymi okażą się zbyt duże. Wtedy już zazwyczaj nie pozostaje nic innego jak rozstanie. Też ważne jest to, w jaki sposób się rozstaniesz z drugą połówką.

Rozbiłeś lampion we śnie?

Sennik ostrzega osoby, które we śnie zniszczyły lampion, przed stagnacją w pracy. Lampion we śnie wskazuje korzystny okres dla śpiącej osoby. Interpretacja snów zwiastuje miłe niespodzianki i niewiarygodne szczęście, które towarzyszyć Ci będą przez jakiś czas. Również wyśniona wizja z lampionem informuje o możliwości ujawnienia niekorzystnych przypadków, czyichś strasznych tajemnic.

Młoda dama, która w swoim śnie zapaliła lampion, może oznaczać potrzebę powiadomienia swojego kochanka o uczuciach jakimi go darzy. Marzyłeś o wystrzeleniu lampionów powietrznych? Sennik zwiastuje wybuch romantycznych uczuć między partnerami. Niektóre senniki porównują lampiony z męskim narządem płciowym.