Długie włosy we śnie mogą mieć wiele znaczeń.

Symbolika długich włosów w snach 

Jeśli miałeś sen o długich włosach i to Ty jesteś ich właścicielem/właścicielką to znaczy, że jesteś silną osobą, która posiada zdolności przywódcze i umiejętność porywania tłumu za sobą. Osoby, które śnią o sobie z długimi, pięknymi włosami mają zazwyczaj chęć posiadania władzy i poczucia bycia szanowanym przez otaczających nas ludzi.

Jeśli więc śnią Ci się Długie włosy i to Ty jesteś ich właścicielem/właścicielką. To znaczy, że jesteś silną osobą, która posiada zdolności przywódcze i umiejętność porywania tłumu za sobą. Zgodnie z interpretacją sennika online osoby, które śnią o sobie z długimi, pięknymi włosami mają zazwyczaj chęć posiadania władzy. Często również poczucia bycia szanowanym przez otaczających nas ludzi.

Inną symboliką przedstawianą przez sennik online charakteryzują się włosy wyrwane. Jeśli śnią Ci się Włosy leżące na podłodze, lub człowiek, który wyrywa sobie Włosy z Głowy jest to Znak tragedii. Prawdopodobnie dotknęła Cię w ostatnim czasie. W wielu kulturach świata wyrywanie włosów następuje po najtragiczniejszych, najbardziej traumatycznych sytuacjach w życiu – po stracie bliskiej osoby lub utracie honoru i godności. Jeżeli coś podobnego przytrafiło się Tobie, śniące Ci się włosy są symbolem przeżytej traumy. Jeśli sny będą się powtarzać powinnaś/ powinieneś podjąć konkretne kroki w celu zniwelowania psychicznego uszczerbku który zaważył na Twoim poczuciu stabilności.

Przykładowe sny z długimi włosami  

Wyciąganie włosów z ust we śnie jest znakiem, że śniący doświadcza wielu uczuć, które powodują w nim poczucie winy. Pragnienie, by powiedzieć coś co od dawna siedzi w środku i nie przechodzi przez gardło nie wróży dobrze. Sennik radzi, aby pobyć sam na sam ze sobą i spróbować zrozumieć swoje myśli.

Trudno w to uwierzyć, ale każdy z nas na głowie posiada od stu do stu pięćdziesięciu tysięcy włosów. Dlatego też one często symbolizują dobrobyt. Śnienie o włosach, szczególnie jeśli sen się powtarza mogą być przepowiednią zbliżającego się wydarzenia, które poprawi Twój stan majątkowy. Nie zapominaj jednak, że szczęściu trzeba pomóc – śledź więc uważnie wszystko co dzieje się wokół Ciebie. Szybko podjęta w odpowiednim czasie decyzja może doprowadzić do całkowitej odmiany Twojego życia.