Sen o donoszeniu jest odbiciem lęków aby nie wyszły na jaw skrywane tajemnice. Jeśli śni Ci się, że jesteś donosicielem lub ktoś donosi na Ciebie to znaczy, że czujesz się zagrożony i przytłoczony informacjami na swój temat, które chcesz ukryć. Nie musisz się jednak martwić, nawet jeśli śni Ci się, że ktoś wyjawia Twoje tajemnice to w realnym życiu nie powinny one Ujrzeć światła dziennego wbrew Twojej woli.

Samo donoszenie wiele osób uznaje za coś wrednego, a czasami wręcz za zdradę. Niemniej jednak należy mieć na uwadze, że niekiedy taki donos może być czynem, który choć haniebny, popełniany jest dla dobry osoby, której dotyczy. Nie zawsze musi to oznaczać bezwzględną zdradę w złym celu.

Pozostajemy w kontakcie!

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się motyw donoszenia na kogoś? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu obawiasz się tego, że ktoś na Ciebie doniesie? Może Ty odczuwasz potrzebę doniesienia na kogoś? Zaleca się zapamiętanie snu z elementem donosu, Twoje odczucia i doświadczenia w momencie kiedy ktoś donosił są bardzo ważne, ponieważ emocje są kluczem do odszyfrowania tej historii. Sen, w którym jesteś donosicielem, często oznacza chęć po prostu pomocy komuś. Będąc obserwatorem widzisz jak osoba zatajając jakiś czyn po prostu siebie niszczy. Ten symbol jest również świadectwem, że w ostatnim czasie zbyt bardzo przywiązałeś się do tej osoby.

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem. Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce. 

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku. Dzięki temu będziemy mogli dojść z naszymi interpretacjami do większego grona odbiorców.