Sen o podróży to bardzo bezpośredni symbol i wróży zamianę miejsca zamieszkania.

Motyw podróżowania w Twoich marzeniach sennych – znaczenie

Podróż we śnie to Znak szczególnie ważny dla osób na emigracji lub osób, które myślą o zmianie miejsca zamieszkania ze względu na pracę – ponieważ zapowiada, że decyzja o przeprowadzce zapadnie już niedługo.

Jeśli w Twoim śnie podróżujesz samotnie i czujesz się z tym nieswojo, to uważaj aby Zmiana miejsca zamieszkania lub podróż, którą planujesz nie spowodowała, że będziesz samotny.

Jeśli masz sen, że w swojej podroży zwiedzasz piękne miejsca lub podróżowanie we śnie napawa Cię radością to spodziewaj się, że efekty wyjazdu będą pozytywne i przyniosą Ci zadowolenie.

Jeśli podróżujesz po nieznanych krainach to znaczy, że jesteś osobą odważną, lubiącą ryzyko i otwartą na świat – odnajdziesz się w każdej sytuacji życiowej a podróże są dla Ciebie chlebem powszednim.

Jeśli masz sen, że w swojej podroży zwiedzasz piękne miejsca lub podróżowanie we śnie napawa Cię radością to spodziewaj się, że efekty wyjazdu będą pozytywne i przyniosą Ci zadowolenie.

Rodzaj podróży i jego wpływ na interpretację snu

Jeśli podróżujesz po nieznanych krainach to znaczy, że jesteś osobą odważną, lubiącą ryzyko i otwartą na świat – odnajdziesz się w każdej sytuacji życiowej a podróże są dla Ciebie chlebem powszednim. Zachęcamy do dzielenia się z nami w komentarzach pod artykułami swoimi własnymi interpretacjami oraz snami. Oczywiście nie zapominaj o tym, że każdy szczegół jest ważny ?

Przed interpretacją snu w którym występowała podróż warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

  • Czy to była podróż samochodem?
  • Jeśli tak, to kto siedział za kierownicą?
  • Czy ktoś jechał z Tobą?
  • Jakiej płci była osoba która jechała z Tobą?
  • Czy pamiętasz jak wyglądała osoba z którą jechałeś?
  • Czy znasz osobę w świecie rzeczywistym o której śniłeś / śniłaś?
  • Jak w Twoim śnie się zachowywała osoba, która z Tobą jechała?
  • Co ona w Twoim śnie robiła? Jakie czynności wykonywała?

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów 🙂