Siedzieć na drzewie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że siedzisz na drzewie spodziewaj się, że możesz stracić dobra opinię.

Sen o siedzeniu na drzewie może wskazywać na zadumę, a także brak zdecydowania i stanowczości w życiu. Jeśli sen był przyjemny, wówczas symbol ten wieszczy wielkie zaszczyty oraz sukcesy.

Kiedy w marzeniu sennym, siedzisz sam na drzewie, oznacza to, że nie do końca jesteś pewny swojej decyzji, którą podjąłeś jakiś czas temu. Zastanów się, dobrze, bo od tego zależą Twoje dalsze losy! Kieruj się własnym rozumem oraz intuicją, nie słuchaj rad przysłowiowych “dobrych znajomych”. Gdy we śnie dostrzegasz inną osobę siedzącą na drzewie, świadczy to o tym, że w dalszym ciągu wahasz się, którą drogę w życiu wybrać. Nie czekaj, zacznij działać nim będzie za późno. W końcu i tak będziesz musiał zmierzyć się z tym zadaniem.

Jeżeli we śnie siedzisz na drzewie i czekasz na kogoś innego, oznacza to, że zupełnie niepotrzebnie marnujesz swój cenny czas oraz potencjał na realizowanie przedsięwzięć, które od początku skazane są na fiasko. Kiedy w marzeniu sennym nagle spadasz z drzewa, świadczy to o tym, że staniesz się obiektem zainteresowania innych osób. Niestety, w negatywnym aspekcie tego znaczenia. Twoje poglądy oraz postępowanie będą głównym powodem kpin, szyderstwo oraz plotek rozpowiadanych na temat Twojej osoby.

Interpretując sen, warto zwrócić uwagę na ogólny wygląd drzewa. Suche drzewo zwiastuje pecha i wielkie troski. Drzewo bez liści wróży straty finansowe oraz materialne. Uważaj na złodziei i oszustów! Siedzieć na drzewie z gęstym listowiem wieszczy nagłe zyski. To dobry czas na zawieranie nowych umów i kontraktów. Z kolei widok płonącego drzewa pojawiającego się w marzeniach sennych, ostrzega przed poważnym kryzysem finansowym. Uważaj na co przeznaczasz lub komu powierzasz swoje oszczędności. Ścięte drzewo, na którym nie można usiąść odzwierciedla utracone nadzieje śniącego. Z kolei, gdy śnisz o tym, że siedzisz pod drzewem, zwiastuje otrzymanie dobrych wiadomości, które nie tylko poprawią Ci nastrój, ale dodatkowo także pozytywnie wpłyną na Twoją obecną sytuację życiową.