Fujarka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o fujarce może wskazywać na problemy w sferze cielesności i seksualności, często powiązane z kompleksami lub wstydem.

Fujarka, nazywana również piszczałką pojawiająca się w marzeniach sennych, ostrzega przed nieuchronnie zbliżającym się niebezpieczeństwem. Sen o fujarce może mieć różne znaczenie, w zależności od tego, czy był on przyjemny, czy też nie.

Sen, w którym dostrzegasz fujarkę, wskazuje na Twoją otwartość na nowe pomysły i doznania. Niekiedy wróży daleką podróż i ciekawą przygodę. Jeśli sen był nieprzyjemny, wówczas może on oznaczać, że za bardzo ulegasz wpływom innych osób. Zanim podejmiesz ważną decyzję, zastanów się dwa razy, tak abyś niczego później nie żałował. Kiedy we śnie grasz na fujarce lub słyszysz jej dźwięk, symbolizuje to zadowolenie z obecnej sytuacji oraz dotychczasowego życia. Alternatywnie sen może oznaczać konieczność wypoczynku na świeżym powietrzu oraz odizolowania się od problemów życia codziennego. W sprawach sercowych zwiastuje drobne nieporozumienia oraz lęk i obawę o lojalność partnera.

Gdy we śnie otrzymujesz fujarkę w prezencie, wskazuje to na wielką radość oraz zadowolenie z życia. Omen ten zwiastuje także miłe wydarzenia oraz beztroskie chwile spędzone w towarzystwie bliskich osób. Marzenie senne, w którym kupujesz fujarkę, ostrzega przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Uważaj na siebie i postaraj się nie kusić losu, w przeciwnym wypadku będziesz cierpieć! Charakterystyczny dźwięk fujarki pojawiający się w snach odzwierciedla beztroską postawę śniącego. Często wskazuje na bujanie w obłokach, marzycielstwo oraz brak rozwagi, co niestety bywa zgubne.

Kiedy śnisz o tym, że strugasz fujarkę, oznacza to, że za wszelką cenę dążysz do rozwiązania zaistniałych problemów. Jak się później okaże, dzięki ciężkiej pracy oraz poświęceniu uda Ci się zażegnać kryzys raz na zawsze. Pamiętaj tylko o tym, aby w przyszłości nie popełnić tych samych błędów. Taki sen można potraktować również jako ostrzeżenie przed stratami finansowymi. Zanim pożyczysz komuś pieniądze, zastanów się dwa razy, a oszczędności ulokuj w bezpiecznym i sprawdzonym miejscu.