Sen o wędce ostrzega przed roztrwonieniem sił i sugeruje konieczność skupienia się tylko na rzeczach ważnych dla codziennej egzystencji. Gdy śni ci się Wędka to być może będziesz musiał postarać się o poprawę swojej kondycji materialnej.

Wędka we śnie może oznaczać także łowienie przyjaciół, nowych znajomości i poznawanie nowych miejsc.

Łowić Ryby na wędkę – być może wygrasz los na loterii. Złowienie pięknej Ryby we śnie może też zwiastować “złowienie” wielkiej miłości.

Łowienie ryb w czystej wodzie zwiastuje szczęście oraz sukces. Czeka Cię rozkwit w życiu osobistym, co w efekcie pozwoli na nawiązanie nowych znajomości oraz relacji. W pracy otrzymasz możliwość na otrzymanie awansu lub premii. Jest to dobry czas, aby zdać podsumowanie swoich dotychczasowych osiągnięć swoim przełożonym.

Wędkowanie we śnie dla niektórych osób może oznaczać, że wkrótce będziesz musiał stawić czoła brudnym plotkom. Taka sytuacja odbije się negatywnie na Twoją reputację, lecz stanowczość i wytrwałość pomogą Ci wyjść z tej sytuacji. W najbliższym czasie zwracaj uwagę na swoje najbliższe otoczenie i nie daj się zwieść pochlebstwom.

Śniło Ci się, że złapałeś szczupaka we śnie? Wkrótce możesz spotkać starego znajomego, z którym dawno się nie widziałeś. Rozmowa z tą osobą przyniesie Ci wiele przyjemności i radości.

Siedzenie z wędką na brzegu dla niektórych może oznaczać spełnienie swoich celów bez specjalnego wysiłku. Niekiedy będziesz musiał również skorzystać z pomocy rodziny oraz przyjaciół, żeby zrealizować niektóre zadania.

Śniło Ci się, że wędkowałeś stojąc po kolana w wodzie? Taki sen może oznaczać, że będziesz musiał włożyć mnóstwo pracy i wysiłku, żeby zrealizować swoje cele. Nie licz na łatwe zwycięstwo. Tylko determinacja i wytrwałość pozwolą Ci osiągnąć sukces.

A co oznacza sen, w którym szedłeś z wędką w lesie? Dla wielu może to okazać się negatywną wizją, szczególnie dla osób przedsiębiorczych. Twoje planowany biznesy oraz inwestycje nie przyniosą zysku, na które liczyłeś.