Armata we śnie to zwiastun nieprzyjemnych zdarzeń wynikających z udziału w podejrzanych i nie do końca uczciwych transakcjach. Ostrzega śniącego, że będzie musiał ponieść konsekwencje swoich nieuczciwych działań.

Sen o armacie może mieć też inne zabarwienie. W niektórych kulturach Armata ma symbolikę falliczną, oznacza męską moc i gotowość do walki. Dlatego Armata we śnie mężczyzny to zapowiedź przypływu energii, szczególnie dla tych, którzy mają przed sobą śmiałe wyzwania.

Sny o strzelaniu z armaty mogą też zdarzyć się osobom, które miewają myśli o morderstwie nawet dotyczące kogoś bliskiego. Sny o strzelaniu z armaty do znanych osób mogą wskazywać na chęć odcięcia się od tych osób. Takie rozwiązania przychodzą nam często gdy żyjemy pod ciągłą presją i chcemy się od czegoś lub kogoś uwolnić. Nikt nie lubi żyć w ciągłej presji. Podświadomie chcemy się uwolnić od wszelkiego rodzaju uzależnień, kontroli itd.

Pozostajemy w kontakcie!

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się motyw strzelania do kogoś z armaty? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu obawiasz się przemocy? Jesteś osobą agresywną? Zaleca się zapamiętanie snu z elementem strzelania z armaty, Twoje odczucia są bardzo ważne, ponieważ emocje są kluczem do odszyfrowania tej historii. Sen, w którym jesteś ludobójcą, często oznacza pozbywanie się niepotrzebnych nawyków i pomysłów. Ten symbol jest również świadectwem, że w ostatnim czasie zbyt szybko zmarnowałeś swój potencjał energetyczny.

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem. Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce. MorderstwoZabójstwo

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku.