Talerz

Talerz we śnie znaczenie | Sennik Online

Talerz

Najczęściej sen o talerzu wróży wizytę rodziny lub przyjaciół. Jeśli masz ją już w planach, możesz być pewien, że wszystko potoczy się po Twojej myśli, a Goście będą zadowoleni. Jeśli natomiast niczego takiego nie planowałeś, być może najwyższy Czas to zrobić. Talerz we śnie podpowiada, że warto dokładać starań by relacje z najważniejszymi dla nas osobami układały się pomyślnie.

Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy wiele relacji przeniosło się do świata online te spotkania są tak ważne. Żyjemy w świecie w którym ciągle gdzieś biegniemy. Ciągle się śpieszymy. Z najbliższą rodziną udaje nam się spotkać raz na jakiś czas. A w gorszych przypadkach tylko przy okazji różnego rodzaju uroczystościach typu ślub, chrzty czy pogrzeby.

Czy jest to dobre? Oczywiście, że nie. Relacje międzyludzkie są czymś bardzo ważnym, a w dobie internetu zanikają one lub są ograniczane do minimum. Niestety są na to również badania, że internet nas rozleniwił i dodatkowo pozornie pomaga utrzymywać relacje. Nie można nazwać bliską relacją zadawanych pytań w stylu “co tam” raz na jakiś czas. A niestety do tego właśnie dzisiaj się to sprowadza.

Talerz we śnie – tak jak już wspomniano w pierwszym akapicie – jest czymś co powinno się interpretować jako wewnętrzną potrzebę utrzymywania relacji z bliskimi. Może być tu mowa zarówno o najbliższej rodzinie, dziewczynie, znajomych czy przyjacielu. Najwyraźniej Twoja podświadomość potrzebuje takich własnie spotkań podczas których będziesz mógł spokojnie zjeść coś pysznego – bo przecież nawet Ci, którzy ponoć są zajęci 24/7 też muszą jeść. Do tego oprócz smacznego posiłku porozmawiasz z kimś, kto jest Ci bliski, kto chce dla Ciebie dobrze.

Naprawdę, jeśli chwilę się zastanowisz, sam zdasz sobie sprawę z tego, że jesteś w stanie wyciągnąć czas w swoim dniu na odrobinę interakcji z Twoimi bliskimi. Każdy ma tyle samo czasu podczas dnia. Dla każdego są to 24 godziny, lub jak kto woli 1440 minut. To tylko od Ciebie zależy jak je wykorzystasz.


 

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *