Sen o balkonie to zapowiedź awansu i sukcesów zawodowych. Jeśli stoisz na balkonie to oznacza, że niedługo poprawisz pozycję zawodową i zwiększysz swoje wpływy – im wyżej jest Balkon na którym się znajdujesz tym większy Awans cię czeka.

Spadać z balkonu

Jeśli śni ci się, że spadasz z balkonu to strzeż się problemów w pracy i bądź czujny w interesach ponieważ możesz wpaść w poważne kłopoty finansowe lub nawet zbankrutować.

Piękny ozdobny balkon

Jeśli śni ci się piękny balkon, ozdobiony kwiatami, to strzeż się nadmiernej pewności siebie i nie obnoś się ze swoim majątkiem. Uważaj na swoje zachowanie ponieważ może sprowokować ono niechęć i zawiść osób z twojego otoczenia.

Wyglądać z balkonu

Jeśli śni ci się, że wyglądasz za barierkę balkonu, to być może masz problem z podjęciem ważnej dla ciebie decyzji. Rozpatrujesz wszystkie za i przeciw ale nie jesteś pewien jak postąpić. Jeśli jesteś w takiej sytuacji to spróbuj zinterpretować to, co widzisz z balkonu. Jeśli widok napawa cię lękiem lub budzi u ciebie nieprzyjemne uczucia to wstrzymaj się z decyzją ponieważ możesz jej później żałować. Jeśli widzisz miły krajobraz to znaczy to, że jesteś gotowy na wybór a skutki twojej decyzji przyniosą ci satysfakcję zadowolenie.

Stać na balkonie

Zobaczyć siebie stojącego na balkonie we śnie oznacza pokonanie wszystkich trudności w życiu osobistym. Współczesny sennik obiecuje pomyślne zakończenie inicjowanych spraw, szczególnie tych, które dotyczą sfery życia osobistego.

Jeśli śniłeś o balkonie bez poręczy – potrzebujesz pomocy i wsparcia. Wkrótce będzie trzeba przejść przez pewne trudności i byłoby wspaniale mieć w tej chwili wiarygodną i wierną osobę.

Wszystko, co dzieje się na balkonie, zawieszone jest w powietrzu. Być może brakuje mu niezawodności. Jeśli we śnie balkon się załamie, jest to oznaką niebezpieczeństwa, może nastąpić wypadek w miejscu, gdzie w ogóle go się nie spodziewano.

Balkon często występuje w snach. Dlatego nawet jak masz zły sen, to nie musisz się denerwować, że to co wydarzyło się we śnie, wydarzy się też w prawdziwym życiu.