Maszynka do golenia we śnie znaczenie | Sennik Online

Śniła Ci się maszynka do golenia? Czas nadrobić zaległości i postawić na systematyczność w działaniu. Według sennika online Maszynka do golenia to znak, że ciągną się za Toba niedokończone sprawy, które nie dają Ci spokoju.

Maszynka do golenia, w rzeczywistości i w snach kojarzy się z zagrożeniem, ryzykiem. Niektórzy wieszcze interpretują takie sny w następujący sposób: nadchodzące zmiany, które wkrótce wpłyną na życie śpiącej osoby.

Maszynka do golenia we śnie, ostrzega śpiącego o ryzyku znalezienia się w nieprzyjemnej sytuacji poprzez własną nieostrożność i niedbałość. Widząc elektryczną maszynkę, która z jakiegoś powodu przestała działać, ostrzega żydowski śpioch, że przepływ pieniędzy z niezawodnego źródła został zatrzymany. Sennik online ustny wyjaśnia, że żyletka, która wypadła z maszynki do golenia może być zapowiedzią przyszłych niepowodzeń. Mowa tu szczególnie o obiecującym i zyskownym biznesie. Maszynka do golenia niekiedy może być również oznaczać skłonność śniącego do przemocy i agresji. Złamana lub zardzewiała żyletka przypomina śniącemu o bólu i urazach z przeszłości, które na nowo pojawią się w jego pamięci. Być może, w rzeczywistości, odbędzie się spotkanie z nieprzyjemną przeszłością

Dziewczyna widząca golącego mężczyznę, ma przed sobą perspektywę zanurzenia się z głową w cielesne przyjemności.

Sen o tym, że miałeś możliwość korzystania z elektrycznej golarki, zapowiada zbliżające się zagrożenie, co pomoże śpiącemu podjąć niezbędne środki ostrożności i uniknąć wielkiej katastrofy. Według sennika online, otrzymanie maszynki do golenia w prezencie, ostrzega o obecności przeciwnika, który próbuje sprowadzić wiele kłopotów na śniącego. Ukraść go we śnie, obiecuje kłopoty, które bohater sprowokuje do własnych bezmyślnych działań.

Śniło ci się, że właśnie przygotowujesz się do tego procesu, to znaczy, że w prawdziwym życiu zrobisz wysypkę, pozwalając oszustom przechytrzyć się. Ogolić się, stojąc przed lustrem obiecuje perspektywę samokontroli we własnym biznesie i rodzinie, ale obecność zrzędliwej hostessy może przerwać idyllę głośnych konfliktów. Nietrudno odgadnąć, jakie sny są ogolone według interpretacji snów Freuda. Akt snu symbolizuje stosunek. Jeśli skaleczysz się podczas snu, strach przed ewentualną ciążą jest daremny.