Humor we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że masz dobry Humor to spodziewaj się, że Twoje kontakty z otoczeniem będą się Układać lepiej niż zwykle. Poczujesz wszechobecną sympatie i aprobatę.

Dla osób przedsiębiorczych taka wizja zwiastuje nowych kontrahentów oraz propozycji biznesowych, które przyniosą wysokie zyski. Wszelkie inwestycje się opłacą, a w pracy nabierzesz energii na realizacji nowych celów. Skorzystaj z okazji, żeby zainwestować pieniądze w pozostałe obszary swojej działalności, żebyś mógł dynamiczniej się rozwijać.

Dobrze się bawiłeś podczas snu? Wszystko okaże się idealnie: przed szczęściem w biznesie, pojawieniem się niezawodnych towarzyszy. Zabawa, radość – wspaniały znak, który zapowiada sukces biznesu, pozbycie się trudności. Będzie łatwiej żyć i pracować. Jednocześnie śmiech i łzy we śnie są symbolem kardynalnych zmian w życiu. Jeśli po przebudzeniu poczujesz pozytywne emocje, wszystko skończy się dobrze.

Dobry humor we śnie może również mówić o tęsknocie za spokojnymi czasami, niemalże dziecięcymi. Szczególne znaczenie ma to dla osób, którzy obecnie nie są zadowolone z obecnego życia, partnera czy pracy. Pragniesz zmian oraz chwili, w której zdołasz zapomnieć o obecnych problemach. Taki stan może być objawem nie tylko smutku i przygnębienia, a niekiedy postępującej się depresji. Warto skorzystać z pomocy psychologa, który wskaże właściwą terapię, nawet jeśli Ci się wydaje, że jest to bez sensu.

Widzieć, jak ktoś się śmieje we śnie, to ostrzeżenie przed wrogami, którzy są do pewnego rodzaju gówna. Powinieneś przygotować się do walki z niemiłymi niespodziankami. Dlaczego marzysz o słyszeniu głośnego śmiechu za twoimi plecami? Zostaniesz omówiony, plotkarze lub znajomi, więc postaraj się nie podawać powodu do plotek. Czy marzyłeś o tym, by usłyszeć czyjś złośliwy śmiech? Senator ostrzega: wkrótce śpiący znajdzie się w rozpaczliwej pozycji.

Histeryczny śmiech we śnie – przeżyje smutne wydarzenie, łzy. Głośny śmiech – śpiący wymaga zbyt wiele od siebie, ale duże obciążenia i samokrytyka przygnębiają. Konieczne jest odpoczynek, odwrócenie uwagi od stresu, aby ciało mogło się zrelaksować i doświadczyć lekkich emocji. Czy śmiałeś się głośno z rodziny? Bez wątpienia się zgubisz.