Śniła Ci się bajka?

Znaczenie snów z motywami bajkowymi 

Jeśli śni ci się sen w bajkowej konwencji, jesteś bohaterem Bajki lub opowiadasz bajkę to najprawdopodobniej jesteś optymistyczną i pozytywnie nastawioną do życia osobą. W twoim życiu będzie teraz dużo szczęścia i miłych przeżyć, wynikających w dużej mierze z twojego radosnego usposobienia. Będziesz przyciągać dobro i cieszyć się drobiazgami.

Bajka we śnie może oznaczać wiele rzeczy. Biorąc pod uwagę fakt, iż statystycznie większość ludzi w życiu wcale łatwo nie ma, sen w którym widzimy bajkę może oznaczać potrzebę ucieczki od problemów prawdziwego życia. W bajkach często pojawiają się wymyślone stworki oraz magiczne wydarzenia. Takie sny mogą odzwierciedlać coś co chcielibyśmy żeby wydarzyło się w prawdziwym życiu. Wcale nie tak mało jest osób, które zaklinowały się w swojej pracy. Masa osób pracuje w modelu dom – > praca – > dom – > praca. Mało osób ma odwagę przerwać takie szablony. Często również jest tak, że przez pracę osoby wpadają w różne choroby. Mowa tu chociażby o depresji. Nie można również zapominać o tym, że zazwyczaj wszystko co dzieje się w pracy wpływa na to co jest w domu.

Jak interpretować sny i je poprawnie odczytywać? 

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Zapoznaj się koniecznie z innymi interpretacjami na naszym portalu.

Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce. 
Przede wszystkim powinieneś przeczytać artykuły o podobnej tematyce.