Jeśli śniła Ci się Malaria to zły znak.

Znaczenie snów z motywem malarii

Jeśli widziałeś we śnie kogoś bliskiego chorującego na malarią to znaczy, że ta osoba będzie miała sporo kłopotów. Sen, w którym Ty cierpisz na malarię zapowiada, że czeka Cię wiele trosk i zmartwień spowodowanych przez kogoś z twojej rodziny.

Co oznacza sen, w którym leczyłam osoby chorych na malarię? W rzeczywistości jesteś osobą, którą rozwiązuje nie tylko swoje problemy, ale problemy innych ludzi. Na ogół może Tobie to nie przeszkadzać, bo czerpiesz przyjemność z pomocy innym. Ma to też mroczną stronę medalu, gdyż istnieje szansa, że ktoś celowo wykorzystuje Twoje dobre serce. W najbliższym czasie zwracaj uwagę na pochlebstwa, a w szczególności na ludzi, którzy proszą o pieniądze. Działaj ostrożnie i z rozwagą, a uda Ci się uniknąć konfliktów oraz nieprzyjemnych sytuacji.

Dlaczego śniło mnie się, że w mojej okolicy panuje epidemia malarii? Taka wizja może oznaczać, że nie czujesz się komfortowo we własnym środowisku. Taki sen mogą mieć ludzie, którzy żyją w stresie spowodowanym nowym etapem życia. Przeprowadzka, zmiana pracy, ślub oraz dziecko, to coś co przeraża nie jedną osobę. W niektórych przypadkach warto jest rozważyć terapię, która pomoże Ci na radzenie ze stresem w codziennym życiu. Chociaż jest to stan przejściowy, to nie musisz przechodzić przez niego sama.

Bycie zaszczepionym przeciw malarii i inne sny o tej tematyce

Jakie znaczenie ma sen, w którym byłam szczepiona przeciwko malarii? W rzeczywistości jesteś roztropną osobą, która nie daje się ponieść emocjom. Zazwyczaj podejmujesz dobre decyzje zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Najbliższy czas sprzyja rozwojowi i realizacji swoich planów. Wykorzystaj dobrze ten moment.

Śniło mnie się, że bliscy mnie osoby są chorzy na malarię, co to może oznaczać? Taki sen może oznaczać, że martwisz się o dobro osoby najbliższej. Niekiedy może to także zwiastować, że ktoś wkrótce będzie wymagał pilnej pomocy. Odwiedź starszych członków swojej rodziny i upewnij się, że wszystko z nimi dobrze.