Gdy śnią ci się wiśnie spodziewaj się, że twoje życie nabierze smaku i pięknych barw. W najbliższych dniach w twoim domu zagości wiele radości.

Gałązka wiśni

– jeśli pojawia się gałązka wiśni we śnie możesz spodziewać się końca problemów, zwłaszcza jeśli przeżywasz smutek lub ból związany z rozłąką – gałązka wiśni zapowiada koniec rozpaczy.

Jeść wiśnie

– spodziewaj się kłótni.

Zrywać wiśnie

– zrywanie wiśni we śnie zwiastuje radość i szczęśliwe chwile.

Kwitnąca wiśnia

– kwitnąca wiśnia we śnie zapowiada zdrowie i przypływ energii.

Kwitnące drzewo wiśni

– drzewo wiśni pełne kwiatów oznacza pełnię szczęścia oraz ogromne powodzenie. Śnić o wiśni to radość, zadowolenie i spełnienie.

Sen, w którym widziałeś ciasto wiśniowe mówi, że nadal musisz dojrzeć do prawdy. Być może celowo żyjesz w zaprzeczeniu lub nie chcesz zdejmować różowych okularów. Pamiętaj, że ta iluzja ma swoją datę ważności.

Sen, w którym robiłeś ciasto wiśniowe symbolizuje plany na przyszłość. Im bardziej udane ciasto, tym więcej korzyści czeka na Ciebie w niedalekiej przyszłości. Dla niektórych taki sen będzie zwiastować zysk w biznesie lub pojawienie się ciekawej osoby w życiu.

Zbieranie wiśni we śnie jest dobrym znakiem dla śniącego. Taki sen obiecuje nadejście dobrych dni i poprawę samopoczucia. Być może wkrótce udasz się na wymarzoną wycieczkę, długo oczekiwany urlop lub otrzymasz miły prezent od swoich bliskich.

O czym jest sen, w którym spożywasz wiśnie? Jedna interpretacja mówi o zbliżającej się nagrodzie lub niespodziewanym prezencie. Być może Twoje ostatnie osiągnięcia w pracy zostaną docenione przez zarząd i otrzymasz nowe perspektywy w swojej karierze. Twoje starania w związku również zostaną dostrzeżone przez drugą połówkę.

Inna interpretacja mówi, że wiśnie we śnie symbolizują najgorętsze i najszczersze uczucia. Dla osób zakochanych może to być dobry znak, gdyż wasze uczucia nie pozostaną bez uwagi i wzajemności. Spróbowanie jednej dojrzałej wiśni zwiastuje miłą niespodziankę. Spożycie niedojrzałej wiśni mówi, żeby nie próbować wymuszać wydarzeń. Co ma się stać, to się stanie, warto po prostu się cieszyć i szukać przyjemności w codziennym życiu.