Tapety we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Marzenia senne bywają bardzo różne. Od pojedynczych elementów i kontekstu snu, zależy jego interpretacja. Często jest to ukryty przekaz, który wysyła śpiącej osobie podświadomość. Przykładowym motywem sennym jest tapeta ścienna. Warto zastanowić się nad tym, w jakich sytuacjach tapeta pojawia się w ludzkich snach i co wówczas oznaczać. Poznaj najczęściej spotykane sny o tej tematyce. Miłej lektury.

Tapety we śnie i jej podstawowe znaczenie

Pojawienie się tapety we śnie może mieć bardzo różne znaczenie. Standardowo jest to zapowiedź udanych zakupów wnętrzarskich. Tego typu motyw często przytrafia się osobom, które są na etapie wykończenia domu lub mieszkania, czy też planują ich zakup. Tapeta jest zapowiedzią tego, że kupisz estetyczne i wysokiej jakości meble w dobrej cenie, a także nabędziesz praktyczny sprzęt domowy. Kupowanie tapety w sklepie wskazuje na to, że odkryjesz długo ukrywaną tajemnicę przez jednego w swoich przyjaciół. Zachowaj jednak lojalność i nie wyjaw tej tajemnicy nikomu więcej.

 

Ciekawe znaczenie ma także sen, w którym widzisz motyw tapetowania mieszkania lub domu przez inną osobę. Niestety jest to negatywny znak. W ten sposób podświadomość sugeruje ci, że ktoś z twoich bliskich przyjaciół lub rodziny może zachorować. W takim momencie okaż mu niezbędne wsparcie. Twoja pomoc może okazać się nieoceniona i pomoże tej osobie pokonać wiele problemów zdrowotnych.

Jak jeszcze tapety pojawiają się w twoich snach?

Jeżeli we śnie oklejamy tapetą ściany, to będzie to miało intrygujące znaczenie. Prawdopodobnie komuś zależy na poznaniu śpiącej osoby. Może to być osoba płci przeciwnej, której dana osoba wpadła w oko. Może to być również partner biznesowy lub profesjonalny rekruter. Zależy im na lepszym poznaniu śpiącej osoby. Może z tego wyniknąć związek na całe życie lub prawdziwa i lojalna przyjaźń.

 

Zrywanie tapety wieszczy wydatki, których nie planowaliście. W ten sposób podświadomość sugeruje, że w najbliższej przyszłości staniesz przed potrzebą wydania większej kwoty pieniędzy i nie ma od tego odwrotu. Może to wiązać się z potrzebą wykonania badań medycznych, kupna auta lub naprawienia jakiejś szkody. W tej kategorii snów warto zwrócić również na tapety na ekran monitora lub telefonu. Jeżeli zmieniasz tapetę we śnie, to znaczy, że w jakimś aspekcie swojego życia zmienisz zdanie. Może to bezpośrednio odnosić się do jakiejś propozycji biznesowej lub propozycji bliskich w kontekście wyjazdu, czy poznania innej osoby. Będzie to o tyle niespodziewane, że wcześniej ta propozycja konsekwentnie była odrzucana.