Sen o migdałach zapowiada Czas relaksu. Jeśli śniły Ci się Migdały to pomyśl o tym aby zorganizować sobie miły sposób spędzania czasu. Nawet jeśli będziesz próbować skupiać się na pracy to i tak nie przyniesie to zbyt wiele efektów, dlatego warto wykorzystać najbliższy okres na przyjemności i naładowanie baterii.

Dlaczego śniło mnie się, że kupuję migdały w sklepie? W rzeczywistości jesteś osobą spokojną, która konsekwentnie dąży do jasno wyznaczone celu. Drobne niepowodzenie nie są w stanie Cię zdemotywować. Sprawia to, że możesz liczyć na szacunek oraz uznanie w swoim środowisku. Najbliższy czas może być również korzystny na realizację własnych planów, które wcześniej mogły się wydawać na zbyt ambitne. Los jest po Twojej stronie, dlatego wykorzystaj ten czas dobrze.

Co oznacza sen, w którym znalazłam migdały na ziemi? Wkrótce możesz dostać nieoczekiwane wieści lub otrzymać odpowiedź na pytanie, które od dłuższego czasu nie dawało Tobie spokoju. Jednakże musisz uważać, bo niektóre odkryte sekrety dotyczące Twojej rodziny jest w stanie poważnie zaburzyć Twój obecny światopogląd. Zadaj sobie pytanie czy prawda jest ważniejszy, niż bycie w słodkiej ignorancji.

Jakie znaczenie ma sen, w którym jem potrawę z migdałami? Wkrótce przygotuj się na rozkwit swojego życia miłosnego oraz seksualnego. Masz szansę na nawiązanie nowych więzi z ciekawym oraz wpływowym mężczyzną. Taka wizja powinna być ostrzeżenie jeśli jesteś już w związku. Niewinny flirt szybko może się przerodzić w burzliwy romans, który naruszy poważnie stabilność obecnej relacji. Nie ulegaj pokusom i skup się na tym co najważniejsze.

Śniło mnie się, że sprzedaję migdały, co to może oznaczać? Taki sen może oznaczać, że w rzeczywistości jesteś osobą empatyczną, która dobro swoich najbliższych traktuje z najwyższym priorytetem. Dla niektórych to może być także sygnał, że ktoś w Twojej rodzinie wymaga pilnej pomocy. Wykorzystaj to jako okazję, żeby odwiedzić krewnych i upewnić się, że wszystko u nich dobrze.