Zakrystia we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Jednym z pomieszczeń w kościele jest zakrystia. Niezależnie od naszej wiary i tego, czy chodzimy regularnie do kościoła, zakrystia może pojawiać się w naszych snach. Wpływ na interpretację tego symbolu sennego ma między innymi to, w jakiej sytuacji widzimy zakrystie we śnie, kto w niej przebywa, w jakim jest stanie oraz co się w niej znajduje. Każdy z tych detali ma przełożenie na ostateczne znaczenie marzeń sennych. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi snami z motywem zakrystii.

Najczęstsze sny z zakrystią – znaczenie

Może zdarzyć się, że we śnie wchodzimy do zakrystii. Taki symbol będzie nawiązywał do dużego smutku w rodzinie lub święta rodzinnego. Duży wpływ na znaczenie marzenia sennego ma to, w jakim humorze wchodzimy do zakrystii. Jeżeli w środku znajduje się ksiądz, to w życiu realnym czeka na nas ważne spotkanie. Może będzie to wizyta kogoś bliskiego, a może spotkanie z przełożonym? Gdy zakrystia jest pusta to oznaka, że mamy coś na sumieniu. Choć teraz jeszcze nie odbija się to na naszym życiu, to w najbliższej przyszłości możemy zacząć żałować swoich przewinień.

Sprzątanie zakrystii i inne motywy senne

Do popularnych motywów sennych z tym symbolem należy także sprzątanie zakrystii. To sen, który wskazuje na zmiany w naszym życiu. W końcu uda nam się złapać odpowiedni dystans i spojrzeć na nasze życie z perspektywy. Wpłynie to korzystnie na naszą przyszłość. Jeżeli w zakrystii nie ma nikogo, a znajdują się w niej podstawowe naczynia liturgiczne lub szaty, to w ten sposób podświadomość wskazuje na nasze potrzeby duchowe. W pomieszczeniu możemy widzieć m.in. ministrantów. Taki sen powinniśmy potraktować jak zimny prysznic. Możliwe, że ktoś nas wykorzystuje, a my nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Stan zakrystii w marzeniu sennym i jego wpływ na interpretację snu

Wpływ na znaczenie snu ma także to, w jakim stanie widzimy zakrystie. Jeżeli jest ona zamknięta, to wówczas ktoś może odmówić udzielenia nam pomocy w najbliższej przyszłości. Może to być rozczarowujące, jeżeli taka odmowa spotka nas ze strony kogoś, na kogo liczyliśmy. Negatywne znaczenie ma również widok senny zniszczonej zakrystii. Oznacza to, że błąd z przeszłości wyjdzie na jaw, a jego niemiłe konsekwencje będą się za nami ciągnąć przez dłuższy czas.

 

To przykładowe marzenia senne, w których pojawia się zakrystia.