Maciora we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Maciora choć nie zawsze pozytywnie kojarzona w realnym życiu we śnie ma wspaniałą symbolikę. Jest Ona symbolem płodności i zdrowia, dobrobytu i miłości.

Maciora pojawiająca się w snach zazwyczaj symbolizuję matkę bądź opiekunkę, której postawa objawia się gwałtownym działaniem, wynikającym z konieczności sprawowania pełnej kontroli nad ukochaną osobą.

Maciora widziana w snach może wskazywać na zazdrość ze strony partnera lub innej bliskiej Ci osoby, która będzie nieustannie nadzorować, a niekiedy także i sabotować Twoje relacje z innymi ludźmi. W pozytywnym aspekcie symbol ten wskazuje na osiągnięcie wymarzonego sukcesu oraz zyskania dużego uznania w oczach najbliższych. Jeżeli maciora we śnie jest martwa, symbolizuje to wielką zazdrość przez osoby z otoczenia śniącego. Sen można potraktować także jako ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem ze strony zawistnych współpracowników.

Analizując sen, w którym pojawia się maciora, warto pod uwagę wziąć również zachowanie oraz sam wygląd zwierzęcia. Sen o wychudzonej i zaniedbanej maciorze wróży śniącemu pecha i nieszczęście, które skutecznie uniemożliwi mu dalsze realizowanie planów na przyszłość. Jeśli we śnie zobaczysz brudną, ubłoconą maciorę oznacza to, że w życiu realnym nieustannie wracasz do przeszłości i zamartwiasz się problemami, których nie da się już rozwiązać. Kiedy w marzeniu sennym ugryzie Cię maciora, wskazuje na to, że w najbliższym czasie spotka Cię wiele przykrości ze strony bliskiej osoby. Z kolei głośno kwicząca maciora widziana we śnie wróży śniącemu liczne nieprzyjemności, nieporozumienia i kłótnie zarówno w domu, jak i pracy, które nakłonią Cię do podjęcia radykalnych działań.

Marzenie senne, w którym dostrzegasz maciorę karmiącą młode, oznacza to, że zaskarbisz sobie czyjąś sympatię, uznanie i szacunek. Być może będzie to Twój przełożony, partner lub nowo poznana osoba… Gdy w marzeniu sennym ujrzysz młode prosięta, to bardzo pozytywna wróżba mówiąca o tym, że już w niedługim czasie osoba z pozoru niedojrzała, mile zaskoczy Cię swoją postawą i zachowaniem. W przypadku osób samotnych sen ten może wskazywać, na związek z dużo młodszym osobą.