Zakon we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Zakon to znaczy, że masz wyrzuty sumienia i czujesz się winny. Aby doświadczyć ulgi musisz przebaczyć sobie i otrzymać przebaczenie od osoby, której wyrządziłeś krzywdę.

Zagubiłeś się w nieznanym miejscu i poprosiłeś o wskazanie drogi zakonnika w czarnych ubraniach przechodzącej obok ciebie, ale ona, zamiast pomóc spojrzała na Ciebie pogardliwym spojrzeniem – nie inwestuj swojej energii w projekty, w której brakuje Ci doświadczenia.

Spotkanie surowego  i udzielającego nagany zakonnika jest to krytyka ze strony super ego za naruszenie pewnych norm moralnych przez śniącego (np. nadmierne uciechy zmysłowe, brak troski o innych ludzi lub zaniedbanie obowiązków religijnych).

Zakon wielu osobom kojarzy się się z zamknięciem, z klasztorami okrążonymi wielkimi murami, gdzie nikt nieupoważniony nie ma wstępu. Innym najzwyczajniej w świecie zakon kojarzy się z pójściem do zakonu, oddanie swojego życia swojej wierze. Osoba, któa ma taki sen może to uznać za pewnego rodzaju przepowiednie lub wręcz powołanie. Jeśli taki sen się powtarza, może powinieneś to rozważyć?

Jeżeli mężczyzna śni o miłości do zakonnika, może to wskazywać na pewien poziom lęku przed kobietami i obawę, co do własnych możliwości sprawdzenia się w roli męża, kochanka, partnera.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.