Jeśli śniła Ci się osoba niepełnosprawna lub Ty sam jako Niepełnosprawny to możesz odczytać ten sen jako przedstawienie pewnej części Ciebie samego, której nie lubisz. Może to być pewnego rodzaju słabość, która przeszkadza Ci w życiu i choć tego nie analizujesz na co dzień, daje Ci znać o sobie poprzez sny. W zależności od kontekstu, słabość ta może to dotyczyć sfery uczuciowej, zawodowej lub każdej innej, w której nie powodzi Ci się z powodu własnych ograniczeń. Sen o niepełnosprawnej osobie może być na przykład domeną kogoś, kto ma trudne życie uczuciowe ponieważ jego ?ułomna? część może mieć problemy z zaufaniem lub poświęceniem. Sen o niepełnosprawności może też dotyczyć osób, które nie potrafią sobie ułożyć spraw zawodowych ponieważ bo np. boja się zmian lub podjęcia ryzyka. Oczywiście ? ułomność? ta , może dotyczyć wielu różnych aspektów, dlatego tez warto pomyśleć jakie jeszcze symbole pojawiają się w Twoim śnie i przez ten pryzmat analizować sen o niepełnosprawności.

Niepełnosprawność jako ucieczka?

Niektórym również śni się niepełnosprawność w taki sposób, że np. uciekają przed czymś czego się naprawdę boją, ale nie są w stanie uciec w takim tempie jak naprawdę. Niektórzy w tej ucieczce czołgają się po ziemi. Może być to powiązane z strachem przed czymś. Niektórym śni się ucieczka przed wężami, dlatego bo rzeczywiście się ich boją. Innym może się śnić ucieczka dlatego bo chcą uciec przed czymś co dzieje się w ich życiu.

Zachęcamy do zapoznawania się z pozostałymi interpretacjami

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku. Dzięki temu będziemy mogli dojść z naszymi interpretacjami do większego grona odbiorców.