Dzik we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o dziku to zapowiedź siły i energii, która będzie Ci towarzyszyć w najbliższych dniach.

Dzik pojawiający się w marzeniach sennych z reguły zwiastuje kłopoty. To przestroga przed zbliżającym się niebezpieczeństwem, przed którym uchronić może nas wyłącznie rozsądek i rozwaga. W pozytywnym znaczeniu symbol ten wróży pomyślność i radość.

Sen, w którym zobaczyłeś dzika, niestety nie wróży nic dobrego. Jest zapowiedzią nieuchronnie zbliżających się kłopotów – bądź czujny, uważaj na swoich wrogów! Omen ten często wskazuje również na wybujałe fantazje śniącego. Prawdopodobnie w najbliższym czasie podejmiesz się realizacji zadania, które koniec końców zakończy się fiaskiem. Jeżeli sen był przyjemny, to wówczas możesz liczyć na przychylność losu – szczęście i pomyślność w najbliższym czasie będą Ci sprzyjać. Z kolei sen o dziku w lesie jest symbolem tego, że ktoś nad Tobą czuwa.

Kiedy śniłeś o tym, że strzelasz do dzika, oznacza to, że w końcu uda Ci się pokonać swoich wrogów, dzięki czemu osiągniesz zamierzony cel. Marzenie senne o zestrzeleniu dzika to również bardzo dobra wróżba, zwiastująca pomyślne rozwiązanie problemów. Miałeś sen o tym, że schwytałeś dzika? To pozytywny znak wieszczący szczęście i pomyślność – to dobry czas na zawieranie umów biznesowych oraz podejmowanie ważnych decyzji. Gdy we śnie spotkałeś dzika spacerującego pomiędzy drzewami, oznacza to, że osoba z bliskiego otoczenia mocno nadwyręży Twoje zaufanie.

Jeżeli przyśniło Ci się, że uciekasz przed dzikiem, to możesz być spokojny – omen ten mówi o tym, że uda Ci się uniknąć wielu problemów i kłopotów. W negatywnym kontekście zwiastuje czas pełen trosk, zmartwień i niepowodzeń. Gdy śniłeś o tym, że dzik szykuje się do ataku na Ciebie, jest to przestroga przed niepohamowanym działaniem wrogów, którzy zrobią wszystko, aby zagrozić Twojej pozycji społecznej. Marzenie senne, w którym zostałeś zaatakowany przez dzika, mówi o tym, że Twoje ryzykowne i nieodpowiedzialne zachowanie przyniesie Ci więcej złego niż dobrego. Pamiętaj – zanim podejmiesz ważną decyzję, zastanów się dwa razy!