Eklerka we śnie zapowiada ?powrót? do dzieciństwa. Sen o eklerce zwiastuje spotkanie dawnych znajomych lub długo niewidzianej rodziny. Osobom, które zmieniły miejsce zamieszkania, Eklerka we śnie może wróżyć Podróż do miejsca, w którym spędziły dzieciństwo lub innych miejsc, z którymi łączą dobre wspomnienia.

W ocenie takiej wizji należy wziąć pod uwagę takie kwestie z kim spożywałaś eklerkę, czy to była Ci osoba bliska czy dalszy znajomy ze szkoły lub pracy. Miejsce jest również ważne, kawiarnia może mieć inne znaczenie od przebywania w domu. Sennik ma na celu pomóc Tobie dojście do odpowiedzi, którą tylko znasz sama, a możesz ją odkryć przede wszystkim skupiając się na najdrobniejszych szczegółach.

Jedzenie eklerki we śnie jest na ogół dobrym znakiem. Słodkie ciastko może symbolizować spokojne, beztroskie życie. Masz szansę na pomyślną realizację swoich planów oraz przypływ pozytywnej energii, który Ci w tym pomoże. Może to być również znak, że teraz warto zwolnić i zacząć doceniać to co daje Ci obecna chwila. Nie da się zaprzeczyć, że praca i pieniądze są ważne, lecz nigdy nie będą ważniejsze od relacji, które tworzysz z innymi ludźmi.

Czy miałaś sen, w którym kupowałaś eklerkę?

Sprawa, która nie dawała Ci spokoju wkrótce przestanie być Twoim problemem. Dzięki swojej zaradności jesteś w stanie pokonywać wszelkie bariery losu i konsekwentnie dążyć do wyznaczonego celu. To jest także pozytywny znak jeśli budujesz własną karierę zawodową, bo wkrótce możesz liczyć na premię lub awans. Pokaż się z najlepszej strony dla swojego kierownictwa, bo oczy są skierowane ku Tobie.

Nieświeża eklerka we śnie może być symbolem toksycznych relacji w rzeczywistości. Wizja wskazuje, że w Twoim otoczeniu są ludzie, którzy nie mają Twojego dobra na uwadze. Może być to osoba, która udaje miłą, a tak na prawdę tylko czeka na Twoje każde potknięcie. Wykorzystaj ten moment, żeby odciąć tych ludzi od swojego życia, bo tylko tak będziesz w stanie mieć zdrowe relacje.