Klucz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o kluczu zapowiada, że wreszcie Uda Ci się wyrwać ze znienawidzonej sytuacji. Klucz we śnie otwiera dla Ciebie Drzwi do lepszego jutra.

W snach, wielki klucz obiecuje bliskim, ale wyraźnie nieprzewidziane zmiany. Ten sam symbol oznacza, że doszedłeś do trudnego zadania. Lunatycy oferują różne interpretacje tego znaczącego obrazu.

Wielki klucz w twoich snach symbolizuje siłę, moc, siłę. Jeśli uda ci się ją stracić, to w rzeczywistości stracisz to wszystko, a jednocześnie stracisz kontrolę nad bieżącą sytuacją. Śniło ci się, że klucze zaginęły? Nie jesteś w stanie wykonać zadania, uzyskać niezbędnych informacji lub nawiązać kontaktu z innymi. Dobrze jest zobaczyć, jak, wręcz przeciwnie, znalazłeś przedmiot, o którym mowa. To dosłownie oznacza, że jesteś „kowalem” swojego własnego szczęścia.

Wymarzony klucz o znacznych rozmiarach odzwierciedla chęć łatwiejszego i prostszego rozwiązania danego problemu. Jeśli otworzysz przed nimi drzwi, wkrótce dokonasz niesamowitego odkrycia. To źle, jeśli udało ci się złamać zamek. Śpiąca Medea obiecuje straszne wieści.

To, co widzisz w swoim śnie, to naprawdę ogromny klucz, który wskazuje na niesamowite zdolności ukryte w tobie, zarówno fizycznie jak i duchowo. Można zobaczyć elegancką starą rzecz przed sekretną romantyczną randką. Czasami taki klucz w Twoich snach jest związany z magicznym lub energetycznym atakiem, skierowanym osobiście przeciwko Tobie lub Twoim bliskim.

Śniłeś o kluczu ze złota? Spędziłeś dużo czasu na szukaniu go, a wkrótce będziesz godzien nagrody. Złote klucze przewiduje również przyjaźń z osobą wpływową lub okres pełen pozytywnych wydarzeń.

Śniło ci się, że otworzyłeś drzwi lub skrzynię? Możesz rozsądnie dysponować dostępną wiedzą, władzą. We śnie nagle okazało się, że kilof nie pasuje do zamka? Jest to symbol niedopasowania danego celu do podjętych działań.