Pełnia księżyca to moment, kiedy pewne sprawy i procesy osiagają swój finał i dopełniają się. Jeśli więc w Twoim życiu dzieje się coś istotnego i przyśniła Ci się pełnia księżyca to spodziewaj się, że sprawa ta znajdzie wkrótce swoje zakończenie. Może to dotyczyć spraw pozytywnych takich jak na przykład Flirt między ukochanymi osobami, który zakończy się wyznaniem miłości, negocjacje, które zakończą się pozytywnie dla śniącego czy biznes, który przyniesie profity. Niestety sen ten może mieć też negatywną interpretację ? na przykład narastający konflikt może zakończyć się kłótnia lub sprawą sądową. Sen o pełni księżyca często może być tez interpretowany jako wróżba poczęcia dziecka.

Duży księżyc w pełni na nocnym niebie, może być zwiastunem sukcesów w sprawach miłosnych. Czy wielki księżyc świecił jasno na niebie niczym słońce? Wkrótce możesz otrzymać szansę na realizację nawet najbardziej ryzykownych planów. Może to być również dobry okres w pracy, gdyż wszelkie pomysły zostaną wdrożone szybko i bez wielkich problemów.

Śniło Ci się, że razem ze swoją drugą połówką podziwiacie księżyc? Taki sen może zwiastować pomyślną relację. Dla niektórych może być to znak, że z taką osobą będziesz żył długo szczęśliwe i w harmonii.

Co oznacza sen, w którym księżyc oświetla łóżko kobiety? Dla faceta taki sen może oznaczać, że jest zbyt zazdrosny o swoją ukochaną. Szukasz możliwości kontrolowania swojej partnerki pomimo tego, że twierdzisz, że ufasz jej bezgranicznie. Takie zachowanie prowadzi do ochłodzenia nastrojów, a w konsekwencji do konfliktów. Jeśli widziałeś jak księżyc w pełni nagle zniknął na nocnym niebie, to dla niektórych jest to znak, że boisz się zostać sam.

Powszechnym zjawiskiem we śnie jest obecność dwóch lub więcej satelitów Ziemi.

Czy śniło Ci się, że widziałeś dwa księżyce w pełni? Potraktuj to jako wskazówkę, że być może wymagasz zbyt wiele od ludzi. Taki sen może przydarzyć się też osobom, którzy niedawno przeżyli rozstanie i spotykają się z nowymi ludźmi. Możesz być zagubiony i darzyć uczuciem wiele osób, ale jesteś w stanie wybrać tylko jedną.